arrow
profile_image
Emillly
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

5 týdnu hladu. Jde o televizní dokument, který byl nedávno vysílán na tv Barandov. Jde o dve novinárky, které se společně s doktory vrhly do vyzkumu jaké vedlejší účinky sebou nese rychlý úbytek váhy v dobe pěti týdnu kdy nasadi do režímu ruzné přísné diety a denodenní pohyb a budou sledovat co to sebou přináší. Jak na těle tak na psychice. Kazdopadně chtěla bych se zeptat jestli jsou tady mezi vámi tací, co to viděli a co na to poprípade říkají. Na mě to zanechalo dvojí dojem, osobně si myslím, že pokud někdo spadne do posedlosti toho co sni a nesní, tak je to velké neštěstí, z kterého se tezko dostává, ale na druhou stranu výsledky a rychlost hubnutí byly fascinující...jenže za velkou daň. Nevím, myslíte, že je vážně třeba taková obět pokud se člověk chce dostat do velikosti nula jako v tomhle dokumentu?

arrow
profile_image
aniiiishka
od 25. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

viděla jsem..šílený..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Viděla jsem a chvilkama mi jich bylo líto. Hodně to působí na psychickej stav a tohle bych svýmu tělu nikdy neudělala, navíc to musí být pak pěkný jojo efekt... takže za mě radši jíst normálně (zdravě), k tomu cvičit, vydržet třeba i rok a dostat se na stejnou úroveň, ale zdravým způsobem.

Popravdě, pár dnů hladu ještě nikomu neublížilo a půst patřil mezi běžné očistné metody. Dokonce se používal i v nemocnicích, protože při absenci jídla se tělo lépe zotavovalo z nemocí.
Nicméně, 5 týdnů jako hubnoucí metoda - to lze připustit jen u opravdu zdravých jedinců, jinak může dojít k vážným psychickým problémům.

arrow
profile_image
Emillly
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka: Nené nevyzkoušela, upřímně říkám, jak to na mě zapusobilo. Najednu stranu mi to přislo jako nazorny odstrašující případ a na druhou stranu byl ten určity boj a následne výsledky fascinující. Bylo jakoby ukázáno že když někdo chce a mákne si tak to prostě jde. A Já jsem toho názoru, že pokud to chce někdo rychle a chce si to vydřít tak proč né když na to má. Pokud zustane v dané době a bude psychicky vyrovnaný a odolný tak ok, ale já bych neco takoveho nezvladla i presto ze by me nejaka rychle zhozena kila vic motivovaly k tomu na sobe pracovat.´... Nicméně týdení detox bych si zkusila. Jak říká True, myslím, že to může být prospěšné jak pro tělo tak pro nastartování hubnutí.

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

viděla jsem asi jen jeden díl a měla jsem dost. Po čase šlo na nich vidět, že už ani ten hlad nemají a nechtěly by vůbec nic jíst. Ale fascinuje mě, jak se všude bojuje proti anorexii aj. a pak dělají takový experiment (na 5 týdnů) do televize. To mladé holky, které chtějí být hubené určitě ocení

arrow
profile_image
Emillly
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na izabel2011: v druhém díle bylo spíš videt že jednu to pohltilo a druhou celkem odstrasilo a nezvladala to... presto vsak zhubly obe a jen ta jakoby povznesená to zvládla až do konce ten experiment ... nicmene osobne me taky prekvapilo ze v dokumentu ukazuji jak se jedna psychicky vyrovnana novinarka raduje z toho,ze ji lezou kosti a cpe do sebe projimadla.... co potom človek co ma uz se stravovanim nejake poruchy.... ten si z toho vezme jen priklad

a jaký měli úbytek váhy?

Reaguji na Emillly:
Jojo taky jsem koukala jak jedna byla vystrašená, jak jí děsily anorektičky. Ta si myslím, že se hodně rychle vrátí zpět.
Ta druhá byla děsivá, projímadla, radost z velikosti 34 atd... na ní jde krásně vidět jak lehké je tomu propadnout.

arrow
profile_image
Emillly
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na katuska009: pokud si pamatuju správne tak ta jedna po 2 týdnech 6,5kg a po 3 týdnech 8kg. Z 65kg na 57kg. Nicméně byla to právě ona co to nevydržela a nakonec do sebe cpala všechno možné žejo. Jídelníčky měla extremni a o sportování nemluvě. No a ta druhá novinářka začínala na 58,5kg a skončila po 5 týdnech na 52 s tím že se vlezla do dětské velikosti. Vydržela to, ale hned po experimentu do sebe taktéž cpala dorty a citila se konecne plná života. Nevím, rikam takhle rychle zhozená kila...no kdo by to nechtěl...ale myslím si že to je šílená dřina, která možná dojde k hezké postavě, ale u toho to rozhodně nekončí a prináší to sebou uplné jiné následky, které za takové extrémy nejspís nestojí jelikož pohltí i vyrovnaného člověka jak bylo předvedeno...

Reaguji na Emillly: Reaguji na Emillly: wow, co jedli? Nic? Já ten dokument neviděla,tak se ptám...asi si ho stáhnu, až budu mít čas a rychlejší internet

arrow
Neprodává v Bazaru

Viděla jsem to shodou okolností ještě nějakou dobu pře vysíláním v televizi na YouTube, kde jsem na to narazila. Koukala jsem na to v angličtině a ze začátku jsem teda moc nechápala o co jde. Jestli to fakt dělaj jako experiment či co. Nicméně mi to taky příjde divný. Natáčet dokument prakticky o tom, jak se dohnat skoro až k poruchám příjmu potravy. Navíc hubnout úplně nezdravě a dávat velmi čptnný příklad dnešní mládeži. Na mě to zapůsobilo asi tak, že jsem si uvědomila, že vypadám dobře a měla bych být se sebou spokojená. Bylo to totiž taky období, kdy jsem se snažila hubnout. Po tom pořadu jsem si uvědomila, že to vlastně ani nijak zvlášť nepotřebuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Škoda že na ulozto.cz je to jen bez zvuku, a na youtube zas jenom v angličtině bez titulků Ale zajímá mě to tak se na to asi někdy podívám. Jen jsem viděla kousek z poslední části, jak ta dlouhovlasá se nasoukala do těch mini riflí a žádnej zadek, nikde nic zajímavý

arrow
Neprodává v Bazaru

Minulé léto jsem taky shodila cca 9 kg za měsíc, dá se říct více méně hladovkou...Žádný jojo efekt nenastal a to jím už normálně, někdy dokonce spíš moc.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dokument jsem neviděla. Co přesně ten "hlad" obnášel? Co jedly, jak přísné diety držely, kdo jim jídelníček sestavil? Zarazila mě zmínka o projímadle. To jí to ti její doktoři nezatrhli, když viděli, do čeho jde?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené