arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte,
zajímá mě, jestli máte některá zkušenost s televizí od T-mobilu. V současnosti je to tak, že mám Tv+internet od UPC, jenže už mě prostě nebaví dvě faktury, protože paušál mám u T-mobile, takže to chci sjednotit a zajímají mě zkušenosti jiných, hlavně ze současnosti a ne 2-3 roky staré, kdy se to rozjíždělo a samozřejmě to mělo mouchy, jako všechno ostatní.
Dostupné recenze a zkušenosti jsem vygooglila a pročetla, jenže ve skutečnosti to jsou cca jen 2 pořádné zkušenosti a pak poradna na webu T-mobile, což bylo 2 roky staré a za tu dobu se hodně změní.
nejde mi o vyjadřování tady, že T-mobile je hrozný operátor atd. - jsem u nich přes 10 let a nikdy žádný problém s ničím nebyl, zajímá mě pouze TV.
Díky za zkušenosti a postřehy holky, protože zítra k nim chci zajet si nechat udělat zkušební kalkulaci, když si nechám u nich paušál, internet+ tu televizi.

arrow
profile_image
sulakovamartina
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

my jsme toto měli. Pravděpodobně budeš mít připojenou tv i internet. Je to asi tak, rozluč se s HD kanály a stahování při sledování televize...

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sulakovamartina: S tím počítám, brala bych jak tv, tak i internet, ten od nich teď stejně taky mám. Takže kvalita špatná i v současnosti?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené