arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
Chtěla bych se zeptát vás, které studujete na filozofické fakultě upol, zda se vám na ostrých přijímačkách opakovaly nějaké otázky z minulých let, které jste si projížděly jako cvičné testy na stránkách upol? Mám z těch testů docela vítr, vím, že nikdy nikdo neodpoví správně úplně na každou otázku, ale hodně mě ty chyby znervózňují. Kolik bodů vám stačilo na přijetí? Moc děkuju za odpovědi.

arrow
profile_image
Myam
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Testy z minulých let jsem nedělala, ale byly to ty nejjednodušší přijímačky, které jsem dělala (z MU,VUT,Unob a UPOL). Dokonce to bylo na skupiny, ale otázky byly uplně stejné,jen jinak očíslované, takže třeba pokud jdeš s kámoškou tak pohoda a všechno si můžete nadiktovat.( já jsem je teda dělala v nějaké aule na právnické fakultě a nějak extra nehlídali). Jedinou otázku teda kterou si pamatuju, že tam byla bylo něco, že vlak projížděl tunelem za několik vteřin a jak je ten vlak dlouhý nevím, jestli ti můj postřeh nějak pomůže.

arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím, že nejsou moc těžké, a to je právě to, co mě nejvíc znervózňuje . Průměrně dobře ty testy napíše strašná spousta lidí, hlásím se na obor, kde je docela nával, takže mi nejspíš půjde o každý bod. Ale i tak děkuju za odpověď. Některé školy mají svoji databanku testů a ty se pořád dokola opakují u přijímaček, tak mě právě zajímalo, jestli má Palackého taky něco takového, nebo jestli si vymýšlejí každý rok nové varianty.

arrow
profile_image
dagsasinkova
od 12. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, a kde jste našly ty testy z minulých let ? Já jdu v sobotu na přijímačky, tak bych na to možná mohla mrknout Předem díky za odpověď

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené