arrow
profile_image
jana-kanda
od 25. 2. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Krásný večer všem. Potřebovala bych od Vás poradit, pořídila jsem si na záda tetování a upřímně nevím, jak se o tetování starat, když jej mám na zádech a v mém okolí není nikdo, kdo by mi mohl několikrát denně pomoci. Našla jsem článek na [url=www.mojetetovani.cz]jednom webu[/url], kde píšou postup jak se o něj starat. Ale v mém případě je to dost složité. Co byste mi poradili? Jak se mazat, když si na celou část zad nedosáhnu?

arrow
profile_image
sakura1
od 28. 2. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě by jako první napadlo použít nějaký měkký kosmetický štětec s delším držátkem. Pořádně ho opatlat tím krémem/mastí a opačnou rukou než na jejíž straně tetování je, si to "přes rameno" natírat. Snad jde pochopit, jak jsem to myslela.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 28. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

majitel

Starání se o nové tetování na zádech může být složité, zejména pokud nemáte nikoho, kdo by vám pomohl. Nicméně existuje několik způsobů, jak se o tetování postarat, i když na něj nedosáhnete.

Použijte dlouhé rukojeti na aplikaci masti: V lékárně si můžete koupit rukojeť, kterou můžete připevnit ke krému a aplikovat masti na těžko dostupná místa na zádech.

Použijte speciální obvaz: Existují speciální obvazy, které mohou být použity na nové tetování, aby se zabránilo tření a infekci. Tyto obvazy by měly být vyměňovány každý den nebo jak je doporučeno vámi vybraným tatérem.

Požádejte někoho o pomoc: Pokud máte kamaráda nebo člena rodiny, který vám může pomoci, požádejte je, aby vám aplikovali masti na záda. Je to ideální řešení pro prvních několik dnů po aplikaci tetování, kdy je starost o tetování největší.

Nechávejte tetování otevřené: Pokud se vám nepodaří aplikovat masti na těžko dostupná místa na zádech, zvažte, že necháte tetování otevřené a nezakrývejte ho speciálním obvazem. Pokud je však tetování vystaveno tření nebo je v nehygienickém prostředí, může to vést k infekci a potenciálně i k poškození tetování.

Je důležité dodržovat pokyny tatéra ohledně starostlivosti o tetování. V případě jakýchkoli nejasností nebo otázek kontaktujte svého tatéra nebo odborníka na péči o tetování.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené