arrow
profile_image
Ditta
od 1. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ve výstřihu vypadá výborně old school tattoo. Co se týče obav o stav kérky po letech, samozřejmě vždy platí pravidlo, že o tetovanou kůži je třeba náležitě pečovat, tzn. neopalovat (nebo pouze po natření krémem s vysokým faktorem), hydratovat pokožku, zpevňovat ji..

Já pro tetování nejsem, když už tak decentně a někde kde to moc nejde vidět, třeba za krkem.Reaguji na Gogelka17: Souhlas.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji ata001: chtěla bych si dát tetování do výstřihu nebo nahoru na prso

To byl vždy můj sen a i tatér mě to vymluvil a asi ví proč,,a já jsem neskutečně ráda,že jsem tenkrát jako mladé jelito poslechla

Cituji misiska: Kamarádka má na dekoltu vytetované 2 vlaštovky a nevypadá to špatně

Kamarádka to má také a musím říct,že mě to přijde hrozné,když si vezme tílko a nebo šaty...za mě teda ne...

arrow
profile_image
Ditta
od 1. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda.. Nezlobte se na mě, ale přijde mi vtipné, když se do diskuze na téma tetování, kde se zahajovatelka diskuze ptá na vhodný motiv, zapojují lidé, kteří tetování neuznávají a považují za

Cituji gumidek: vulgární

Cituji SOLU: hrozné

Cituji NetaNeta: vrchol nevkusu

A pokud už teda tetování, tak hlavně, aby nebylo vidět..

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ditta:
Mě se tetování líbí a uznávám ho, ale do výstřihu fakt ne, kůže tam hodně stárne a mění se. A pokud není pěkná kůže v genech, tak s tím sebelepší péče nic nezmůže. A motýlek na prsa - hm, přijde mi to stejné jak ornament nad zadek, to letělo před 10 rokama a má to každá druhá nanynka z vesnice...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ditta: kteří tetování neuznávají a považují za

Já sama tetování miluji, sama mám a rozhodně jsem neskončila. A přesto jsem napsala, že mi ve výstřihu přijde vulgární.

Cituji Ditta: A pokud už teda tetování, tak hlavně, aby nebylo vidět.

Ne, aby nebylo vidět, ale aby bylo vidět, když já budu chtít. Jedno mám na ruce to je vidět až až a další volím na taková místa, aby byly vidět jen když já budu chtít. Taky trochu myslím na budoucnost a jelikož nechci skončit ve fabrice, kde by nejspíš bylo jedno zda budu celá potetovaná tak taky myslím třeba na to, že když bych si vzala na pohovor na nějaké lepší místo třeba košili s menším výstřihem tak by asi motýl vyletující z výstřihu nebyl zrovna fajn. .
Proto volím tetování na páteř, nárt, bok, pod prso...... Protože na těchto místech je to vidět pouze např. na pláži, v šatech s vykrojenými boky a pod. Navíc mně nebaví ukazovat víc než jedno dvě tetování najednou. . .

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ditta:
Když už jsem tady citovaná, tak bych chtěla říct, že jsi ta má slova vytrhla z kontextu, protože tetování mi nepříjde jako vrchol nevkusu, ale motýlek na prsu zralý ženský teda jo. Sama tetování mám, na šíji, ale není to motýlek, playboy, hello kitty ani nic takovýho, má pro mě smysl a bude mít i když mi bude 70. Jinak to oldschool se mi líbí, ale člověk musí mít celou takovou image.

arrow
profile_image
Ditta
od 1. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gogelka17: Reaguji na NetaNeta:
OK, ale stejně se nemohu zbavit pocitu, že tazatelka psala cca: "Chci tetování do výstřihu. Co třeba motýl?" nikoli "Nechaly byste se potetovat ve výstřihu?"

Posílám fotku kamarádky, která má na prsu. Je to taky motýlek a je to takové decentní..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ata001:
Osobně bych do toho asi nešla,ale líbí se mi nápisy, které pro vlastníka něco znamenají. Motýlek by se mi líbil na zápěstí, ale v žádném případě Ti to nikdo znás nemůže vymlouvat.

A Tadyje jeden tip.

arrow
profile_image
Lejdílek
od 28. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si teda myslím, že tetování ve výstřihu je docela laciné. Podle mě je na ženské nejhezčí takové tetování, které je na nenápadném místě a o to víc je to rajcovní, když to vykoukne jen sem tam, jestli chápete. Myslím že hezčí je to třeba z vnitřní strany kotníku. Ale pokud jsi přesvědčená že to chceš a že je to pro tebe to pravé tak do toho jdi. Je to tvoje tělo, jak psala Dafné_ nikdo ti to tu nemůže vymlouvat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ditta: Nezlobte se na mě, ale přijde mi vtipné, když se do diskuze na téma tetování, kde se zahajovatelka diskuze ptá na vhodný motiv, zapojují lidé, kteří tetování neuznávají a považují za

nezlobím,fakt ne
a tetování se mě líbí a hodně,jen ne na místě,kde si ho zakladatelka chce nechat,sama tetování mám

Cituji NetaNeta: Když už jsem tady citovaná, tak bych chtěla říct, že jsi ta má slova vytrhla z kontextu, protože tetování mi nepříjde jako vrchol nevkusu, ale motýlek na prsu zralý ženský teda jo.

Cituji monickaaa90: Posílám fotku kamarádky, která má na prsu. Je to taky motýlek a je to takové decentní..

no a mě to přijde ve výstřihu ošklivé a nenazvu to nikdy decentní,ovšem to je otázka vkusu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ditta: nikoli "Nechaly byste se potetovat ve výstřihu?"

ok,tak tady máš pár fotek,o kterých řeknu,že jsou pro mě doslova odporné a mají tetování ve výstřihu...

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU: Mně se zrovna ty fotky v příspěvku nad mým líbí. Podlě mě to k těm slečnám sedí, akorát z takových nekvalitních fotek není poznat kvalita tetování a dataily, ale jako celek je to pěkné.
Jinak o tetování ve výstřihu si myslí, že to může být dost lacině vypadající, ale i velmi pěkné. Popravdě moc často výstřihy nenosím, takže bych ho stejně moc neukazovala. Problém je u tebe ovšem s volbou motivu - motýlek je dost profláklý, takže vybírej pečlivě, ať je výsledek originální a hezký.

1. foto - pěkní motýlci
2. foto - děs

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj ...mám tetování na prsu..no na prsu zas tak ne, ale trošku to tam táhne ..Kdybych přemýšlela nad tím, jak tetování bude vypadat za x let, tak bych si ho nikdy nikam nedala. ...Chtěla jsem to udělat a udělala, jelikož nechci být stará a vyčítat si něco, co jsem chtěla udělat a neudělala ..Každopádně ničeho nelituju, spíše naopak.Myslím si, že by se tetování nemělo brát až tak nalehko,hodně lidí omrzí kvůli tomu, že si dali kytičku nebo motýlka a vůbec netušili proč. Nemyslíš si, že by bylo lepší si nechat udělat něco co má pro tebe význam? I když to už nebude po pár letech tak hezké,přece nějaká srdeční záležitost tě jentak neomrzí.Nemyslím to zle,je to čistě můj názor a nikomu nechci vyvracet ten jeho Každopádně s negativními narážky jsem se nikdy nesetkala. Problém nebude v chlapech ale ve většině ženských, jelikož si neumějí připustit lichotku, což je špatně. Každopádně ať se líbí nebo ne Já sama jsem spokojená a to je to hlavní...Přidávám fotečky Ta druhá je taková pěkná momentka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené