arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj chodíte také na thaiské masáže, jak jste spokojené?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já zatím byla jen jednou. Musím říct, že něco tak bolestivého jsem snad ještě nezažila Ta holčina měla neskutečnou sílu.
Ale potom mi bylo úplně nádherně. A pocit mi vydržel několik dnů. Měl ajsem perfektně protažené tělo, svaly, ale i jakoby kosti, klouby. Akorát záda mi bolela ještě dva tři dny potom. Ale já tam mám hodně ztuhlé svaly. Jakmile to ucítila, tak si na nich dala pořádně záležet. Přiznávám, že jsem si i párkrát hekla Ale cítila jsem se pak supr uvolněně.

Byla jsem dvakrát, pokaždé na dvouhodinové celkové masáži a záleží i na masérce. U té první jsem myslela, že mi zláme žebra. Fakt jsem čekala, že uslyším každou chvilku křupnutí jak mě mačkala. Byla jsem hodně ráda, když přešla na jiné části těla
Druhá masáž byla lepší, cítila jsem se pak krásně uvolněná...

Já chodím na klasickou thajskou do Tawanu a super, nikdy mě nic nebolelo...Ale diskuzí na thajské masáže je tady už několik

Já miluji foot masáž, to se pak vznáším
Při klasické thajské masáži se tak necítím jako při té foot

arrow
profile_image
kockaaa
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já byla jednou v Sabai v Praze, příjemný prostředí, klasická thajská masáž, ale záda mě bolely už před tím, takže se tím asi ještě víc rozbláznily. Možná jsem od toho čekala víc, ale každopádně to bylo příjemné relaxování. Miluju masáž zad, hlavně krční páteře až do hlavy. Akorát bych možná ocenila, kdyby Thajky mluvily trochu česky, anebo aspoň pozdravily. Přišlo mi, jako by to dělaly jako otrokyně ve starém Římě. Bylo to na 1,5 hod, ale hrozně rychle to uteklo. Paní v šatně mě pak radila jedině relaxační aromatickou masáž!

Když nás něco bolí, je přirozená rekace se "stáhnout", ale u thajské masáže platí to, co u jógy - uvolnit se prodýchat to.

A křupnout žebrem může být i potřeba, kdo ho měl zablokované, ví, o čem mluvím. Jediné, s čím bych k thajkám nešla je můj dlouhý, věčně zablokovaný krk.

arrow
profile_image
kockaaa
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem zablokovaná celá Hlavně žebraaaa...dr. odblokoval některé ale zas je to tam

arrow
profile_image
Majkl247
od 28. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já chodím pravidelně do Thaifitu - ul. Vodičkova, Praha a luxusní. stačí mi vždy půl hodina , cca každé 3 týdny a fakt úleva. dávám si masáž zad a šíje a nemůžu si vynachválit.
teď zkusím z jiného soudku -kokosovou masáž v Relaxisu.

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já byla jednou na celkové tahjské masáži olejové a klidně bych chodila obden. Bylo to super. Nejdříve jsem vyplnila dotazník, jakou silou chci aby mě masírovali, potom nějaké nemoce, jen ty co potřebují, třeba problémy s křečovými žilami, jaký tlak a jestli jsou potíže s krční nebo bederní páteří. Myslím si, že to je docela důležité. Masáž mě vůbec nebolele, zaškrtla jsem, že chci střední silou, také jsem zaškrtla, že mám problémy s krční páteří a musela poznaž že na pravé straně, protože se pravé straně věnovala mnohom více a krční páteři se podle mě věnovala na úkor rukou, ty byly hotové za chvíli.
Odcházela jsem od tamtud se super pocitem, měla jsem pocit, že se můžu vznášet. Také se mě neustále šeptem ptala, jestli je vše v pořádku a jestli nic nebolí. Jestli bolet něco má nebo nemá nedokážu posoudit, ale takouvouto masáž by si měl každý hlavně užít a ne trpět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené