Ahoj holky, musela jsem založit toto téma, jelikož jsem včera byla poprvé na thajské masáži a naprosto mě to uchvátilo. Bylo to opravdu úžasné, krásně jsem si u toho odpočinula a nabilo mě to energií. Chodíte taky na thajské masáže? Pokud ano, tak kam a jak se vám to líbí?

arrow
profile_image
Martinagr
od 3. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Občas chodím taky a nejvíce jsem byla nadšená v hotelu Top na Praze 4, bylo to dvě hodiny a úžasné. Taky jsem byla v BBC na Želivského a tam masírují jen hodinu, ale taky dobrý.

arrow
profile_image
bobisek
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jdu v sobotu poprvé na thajskou olejovou masáž do salonu Thaisun (viz www.thaisun.cz) v Celetné, vypadá to dobře, tak jsem zvědavá, pro jistotu zatím jen na 60 minut-doufám, že mě to nezničí

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem thajskou masáž poprvé okusila vloni v Turecku a moooc se mi to líbilo. Prováděl ji Thajec
No a protože jsme byli v Turecku, nemohli jsme vynechat Hammam (peelingová a pěnovo-mýdlová masáž na vyhřátém mramorovém stole). To bylo taky úžasný!

Já miluju thai masáže. Chodím do Sabai do Slováče. Je to tam sice krapet drašší,ale je to bomba. Chodím na Twigi,nebo na aroma zeštíhlující a nebo aroma relax. Bomba bomba. Dopřeju si jí tak jednou za 2 měsíce za odměnu. Bohužel chodit častěji,tak zrujnuju náš rodinný rozpočet. Teď jsem od miláčka dostala k vánocům poukaz,tak už se těším.

Legrace
Ahoj-chodím - Sabai- Na Příkopě, ve Slováči. Super.
Taky jsem byla včera v Sabai a totálně mě to dostalo. Byla jsem na twigi s kávovými zrníčky... no peeling kávovými zrníčky byl úžasný a zeštíhlující zábal také taky mi dělala masáž obličeje a zad, no úžasné...

Legrace
A dělají to také Thajky nebo proškolené naše masérky?
Dělají to thajky... v Sabai určitě A opravdu to stojí za to

arrow
profile_image
bobisek
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hana Marková
A dělají to také Thajky
v Thaisun (Celetná, Karlova) pouze thajky

Holky můžete popsat,jak taková masáž vypadá? Kamarádku totiž nějak lámaly a byla úplně hotová 2 dny...

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

před pár měsíci jsem byla na klasické thajské masáži celého těla. Masírovala mne thajka, vypadala tak na třináct let, česky uměla pozdravit, poděkovat a otočit prosím. Bylo to takové zvláštní, jsem si připadala, jako když mě masiruje malá holčička, všeljak mě ohýbala, používala u toho celé své tělo, i nohy, vyvolávala takové různé tlaky. masáže mám ráda, ale nijak mě tohle nezaujalo. Jednou mi stačilo, vím, že je to teď populární, tak jsem to chtěla vyzkoušet.

Přidávám se s pozitivním ohlasem, chodím taky do Sabai, ale v Brně na Pekařské. Nechodím pravidelně, ale taky jenom "za odměnu" občas, kvůli ceně (aspoň, že tam berou FlexiPassy ). Zatím jsem vyzkoušela Relax a Back specials (hlavně na záda). Bezvadný, už se těším zase. Masírují tam taky jenom Thajky a opravdu je občas legrace, že neumí skoro ani slovo nejen česky, ale někdy ani anglicky .

Jinak poprvé mě taky překvapilo, když na mě ta masérka vylezla a začala mě tak různě tlačit a natahovat. Při té masáži jsou občas momenty, které hraničí s nepříjemnem, ale výsledek po masáži je prostě nádherný pocit -- a jsem plná energie .

Legrace
Tak to jsem ještě nezažila, takže nevím -- ve které masáži se to dělá?

arrow
Neprodává v Bazaru

helena_vildova
Ten mramorový stůl - a turecko - to také musela být nádhera. Jejda - to se tady nedělá, že?
No určitě dělá. Já jsem z jižních Čech, takže tady je odkaz na jeden super salón v Českých Budějovicích
http://www.orientspa.cz/hammam.htm

Alexxa
Holky můžete popsat,jak taková masáž vypadá? Kamarádku totiž nějak lámaly a byla úplně hotová 2 dny...
Jo to se děje na té klasické thajské masáži, na tom byl včera přítel a říkal, že mu dala málem nohu za krk Já jsem byla na twigy, to je zeštíhlovací.. dělala mi peeling celého těla kávovými zrníčky a pak mě celou namazala nějaou zeštíhlující emulzí a dělala masáž celého těla... fakt to stálo za to, určitě doporučuju

Legrace
Tak se Haničko sejdem na masáži.....I s Alicíbelini. Jsem závislá snad, nějak asi kradu energii od masérek
Jasně holky, tak ve Slováči ju? Já jsem se po včerejšku taky stala snad závislá musím vyzkoušet i něco jiného než twigy

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mohu doporučit centrum Namjai. Zkusila jsem Sabai a pár dalších, Namjai bylo podle mne zatím nej. Je to nižší standard, než Sabai - Namjai je vlastně velký byt rozdělený na kóje, ale masáže lepší.

Hana Marková
Díky Hani..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené