Reaguji na Beestabu: Tak pokiaľ sa partner chová rovnako pozorne ku mne ako na začiatku, nechodia mu sms v noci, telefón si neberie na WC a necháva ho len tak, keď si ide zapáliť a trávime spolu pekné chvíle, nemám dovod si myslieť, že by ma mohol podvádzať.

arrow
profile_image
Beestabu
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ginfizz: A hlavně můj názor je, že kdo podvádí ten podvádět vždy bude. Jsou prostě věrné a nevěrné typy chlapů, stejně tak to může být i u žen.

Na tom určitě něco bude, ale nechtěla bych raději znát počty věrných typů po deseti letech vztahu

arrow
profile_image
zajko-uško
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na myself: na Tvoji první otázku musím odpovědět ano, ale ptala jsem se ho, jestli má někoho, ale měl jakože měl, nebyl šťastný a i ona i on byli spolu jenom zato, že dlouho žili společně, ale jenom při sebe a nikdo se neměl k rozchodu, nenašli nikdo dalšího partnera, zato byli spolu.
Na druhou otázku zodpovím trošku ze širšího pohledu a zahrnu i řádky, co jsi psala, když parnter podvádí svoji partnerku, tak to neznamená, že se k ní chová špatně... tos psala někde ve svých myšlenkách. Pokud by mě partneř podvedl, tak budu smutná a vím, že vinu na tom mám i já i on (on více), ale určitě se s ním zato nebudu rozcházet, protože jsem dlouho s mužem a prožili jsme i hezčí i horší časy, ale podvádění u mě nehrá smysl pro rozchod, já nepodvádím, protože by mě to svědomí nedovolilo (nevím, co bude v budoucnu, ale píšu o svých činech doteď) a když se partneř chová vůči mě milo, miluje me, respektujeme, vycházíme si společně a když jedeme do společnosti (pracovní ples, pracovní jednání, pracovní večeře a zasednutí, kde jsou i partneři- on má takou práci) já jsem tá jeho a každému to dává najavo a že s někým si občas "posexuje" mě nechává chladnou a pokud to té jeho "sexuální kolegyni" vyhovuje jenom být s ním v postely a jinak je jenom mimo a může "zobrat jenom omrvinky, co padají z našeho partnerského stole" a vyhovuje jí to, tak ať... takové holky mě nezajímají. Já vím, co ve svém partnerovi mám a velice si jej vážím. A na otázku, že kdo podvede jednou, jesli i více rázy.... myslím, že na 95% ano. Ale to je můj názor .

arrow
profile_image
Beestabu
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[cituji=Katarínka85]Reaguji na Beestabu: Tak pokiaľ sa partner chová rovnako pozorne ku mne ako na začiatku, nechodia mu sms v noci, telefón si neberie na WC a necháva ho len tak, keď si ide zapáliť a trávime spolu pekné chvíle, nemám dovod si myslieť, že by ma mohol podvádzať.

Domnívám se, že pokud muž o svou ženu přijít nechce a má nějakou bokovku je mobil až příliš velký risk Na tohle ženy dost spoléhají, ale nevěra nemusí pokračovat vehementním psaním nočních sms.Možná u náctiletých...

Každopádně, nejlepší je nepodezírat a nepátrat. To vztahu nepřidá.

arrow
profile_image
zajko-uško
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Beestabu: Každopádně, nejlepší je nepodezírat a nepátrat. To vztahu nepřidá.

taky mám na to stejný názor, co oko nevidí, to srdce nebolí.

Reaguji na Beestabu: Chápem, že si sa spálila, ale verní muží naozaj existujú, rovnako ako existujú aj verné ženy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji zajko-uško: Cituji Beestabu: Každopádně, nejlepší je nepodezírat a nepátrat. To vztahu nepřidá.

taky mám na to stejný názor, co oko nevidí, to srdce nebolí.

Naprosto nesouhlasím. Jak se říká.. důvěřuj ale prověřuj. Byla sem slepě zamilovaná a nechtěla jsem nevěru vidět, i když to už bylo do očí bijící. I když jsem měla důkazy nechala jsem se ukecat. Ale pardon, dokážu odpustit nějaký opilecký úlet, náhodný sex apod. ale pokud partner vede dvojí život a takhle podvádí, to opravdu není ta pravá partie do života...

arrow
profile_image
zajko-uško
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ginfizz: jasné, je to Tvůj názor, já jsem zase se snažila napsat, že já nevěru odpuštím, protože jsi myslím, že v manželstve anebo parnterským vztahu jsou důležitéjší věci, jakože mě parnter podvájí. Já bych jeho nedokázala, ale nejsem do něj bezhlavně zamilovaná (jsme spolu vela let, takže ta prvotní zamilovanost již u mě pominula), ale partnera jsi velice vážím za jiné věci, že je pozorný, můžu se na něj spolehnout, respektuje mě a když nějaké holce stačí, když si s mým parnterem užije týdenně jenom ukývaný sex, tak ať, mě by to nestačilo ani kdybych byla mladá holka (myslím, že ukrývaný sex), ale každý jsme jiný. Respektuji Tvůj názor a věř mi, i moje sestra i mé kámošky by neakceptovali, kdyby jich partner podvedl, ale každý jsme jiný.

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nikdy jsem nikomu nikoho nepřebrala, naopak můj současný přítel mě ,,přebral" ex partnerovi a na naši věrnost to nemělo vliv. K druhé otázce, můj expartner mě opakovaně podváděl, i když po té první nevěře, která mě naprosto položila, sliboval hory doly... na druhé straně já jsem taky podvedla, ale na základě toho, že už jsem nevěděla, co s ním, aby toho nechal, naprosto zoufalá reakce, a vůbec to neznamená, že bych teď podváděla současného přítele, protože ten si to prostě nezaslouží.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zajko-uško: Já tě chápu, na jednu stranu ale nemůžeš srovnávat manželství po x letech a vztah který trvá třeba rok. Můj ex mě začal podvádět asi po půl roce (to jsem to ještě nevěděla) a takový vztah prostě nemá cenu na záchranu. Udržoval více vztahů na jednou a to bych musela být úplná krá*a, abych stakovým člověkem zůstala. A ano, není lehké někoho jen tak opustit.. Trvalo mi to hodně dlouho, zkusila jsem mu odpoustit a podváděl dál.. nedá se nic dělat.. bye bye
Něco jiného je jak to vidím prostě u manželů po x letech, pokud jsou ve vztahu i děti,... Tam se dá občasný úlet nebo nevěra "pochopit"

Taky jsem říkala podvede jednou, podvede znova. S přítelem jsme měli nějakou krizi a já ho podvedla. Zjístil to vyříkali jsme si to, a odpustil. Z chyby jsem se poučila, nevracíme se k tomu a myslím, že ten vztah je teď super.

arrow
profile_image
zajko-uško
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ginfizz: jasné chápu Tě a i když to bolelo, tak to bylo ve Tvém případě nejlepší a v mém pochopila jsem, že i kdybych dělala nevím co, vypadám mladší, můžu se oblékat, pečovat o sebe... i tak proste je určitý typ chlapů, kdy si musí "užít mimo" a proto jsem to začala neřešit a nestresovat se tím... jsem s tím vyrovnaná a víš, možná (ale to zase jenom já si myslím, co jsme si říkali a porovnávali partneři s kámoškami ), že ten můj má možná i někdy výčitky svědomí a poté je na mě velice milý, pozorný, chápavý... a někdy to i využívám , že je milejší na mě jako partneři u mých kámošek, kterých chlapi nepodváději. Vím, že to není dobře, ale prostě někdy mu tu nevěru "odplatím" takovým způsobem, že je milejší a vtedy mi "zobe z rukou" . Ale teď píšu, jako vypočítavá mrcha, ale opravdu jsi muža vážím za jeho povahu a zato, že je takový milý a jsem ráda, že jej mám . Ale doufám, že ses našla teď parnter, který Ti vyhovuje a nezpůsobuje Ti bolest v srdíčku, držím palečky, .

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nevím no... znám jeden pár kdy holka toho kluka min. jednou podvedla a on jí podvádí v poslední době neustále, zkouší to vyloženě na všechny holky, ale nemá prý to srdce se s ní rozejít...
U mých obou ex si myslím, že mě nepodvedli, i když ten první mě opustil kvůli jiné, ale když jsme ještě byli spolu tak s ní prý nic neměl.
Já jsem svého druhého ex podvedla (líbání-nevím co tady berete za podvádění, jestli i líbání nebo sex, já i to líbání) a svědomí mě žralo pěkně dlouho, samozřejmě jsem mu to nikdy neřekla a jsem si naprosto jistá, že už bych to nikdy neudělala...

Cituji zajko-uško: já jsem tá jeho a každému to dává najavo a že s někým si občas "posexuje" mě nechává chladnou a pokud to té jeho "sexuální kolegyni" vyhovuje jenom být s ním v postely a jinak je jenom mimo a může "zobrat jenom omrvinky, co padají z našeho partnerského stole" a vyhovuje jí to, tak ať... takové holky mě nezajímají.

Ono Ti ani nezbývá nic jiného než takové lhaní si do kapsy.

Cituji zajko-uško: já jsem tá jeho a každému to dává najavo

No, tak hlavně, aby se pak ten "každý" nebavil na tvůj účet, Tobě za zády tím, že Ti partner zahýbá.

Cituji zajko-uško: Já vím, co ve svém partnerovi mám a velice si jej vážím.

A co v něm máš a za co si ho vážíš?! Přesně tak, bych nikdy nechtěla dopadnout.

Cituji zajko-uško: ale partnera jsi velice vážím za jiné věci, že je pozorný, můžu se na něj spolehnout, respektuje mě a když nějaké holce stačí,

Bodejť by nebyl pozorný, není moc ženských, které by mu tolerovaly zahýbání.

Cituji zajko-uško: a poté je na mě velice milý, pozorný, chápavý... a někdy to i využívám

Tak to je fakt terno.

Cituji zajko-uško: ale opravdu jsi muža vážím za jeho povahu a zato, že je takový milý a jsem ráda, že jej mám

A to jsi tak na větvi z chlapa, který Tě podvádí? Tak to je fakt milý a je štěstí, že ho máš, toho se drž.

Já bych pochopila, že jsou ženy, které jsou ochotné tolerovat nevěru, ale to co tu píšeš, že je skvělý, milý, pozorný a že máš štěstí, že ho máš...to je na mě fakt moc.
Z mého pohledu je to smutné a zoufalé. Já mít po svém boku chlapa, který ho zřejmě pravidelně strká do jiné, tak o něm rozhodně nepíšu v superlativech jako Ty. Se nedivím, že když se vrací od jiné ženské, tak je milý a pozorný, ještě aby taky nebyl, že, když mu to toleruješ. Ještě ho poplácej po zádech, že Tě nebije. Fakt mazec, ale někomu holt stačí málo a hlavně sama sobě dostatečně nalhávat.

Existují chlapi, kteří jsou pozorní, milý a nezahýbají, tak nevidím důvod, proč toho Tvého tak velebit.

Cituji zajko-uško: , že ten můj má možná i někdy výčitky svědomí a poté je na mě velice milý, pozorný, chápavý... a někdy to i využívám , že je milejší na mě jako partneři u mých kámošek, kterých chlapi nepodváději. Vím, že to není dobře, ale prostě někdy mu tu nevěru "odplatím" takovým způsobem, že je milejší a vtedy mi "zobe z rukou"

Jestli si myslíš, že tím jsi Ty ta, která má navrch, tak je to fakt smutný a docela Tě lituji (nemyslím to jako urážku), nicméně já bych nikdy nedokázala tak klesnout. Máš po svém boku partnera, který klidně pro povyražení riskuje, že o Tebe přijde, neváží si Tě ani natolik, aby Tě podváděl tak, ať se o tom nedozvíš a Ty se z něj ještě posadíš na zadek.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkušenost mám jen vlastní jako žena - podvedla jsem a ne, znovu bych to neopakovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené