arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já prostě vím, že bych kvůli jednorázovýmu zašoupnutí nechtěla bořit několikaletý vztah, navíc s dítětem. Ať se hryže výčitkama, ale ať nehází svoje svědomí na mě. Opakovaná nevěra nebo paralelní vztah je samozřejmě něco jinýho, ale prostě se může stát, že se jeden někde ožralej po hádce se mnou spustí. Není to omluva a není to správný, ale stává se to a já se nebudu tvářit, že se to nemůže stát mýmu chlapovi. Pokud to bude vědět jen on a ona a dají si pozor, tak já vím, že to vědět nechci.

Cituji Adka: kluk napíše hezky a zamilovaně o jeho manželce, tak tu z něj skoro uděláte ubožáka a psychopata, vysmíváte se mu a dobíráte si ho.

v žádným případě se mu nevysmívám, ani si ho nedobírám, a nikdy bych si nedovolila někoho jen tak z plezíru navážno označit za psychopata.
jen říkám, že to, jak o manželce píše, na mě působí dusivě, nezdravě...romanticky? nevím přesně jak to vyjádřit. prostě jako taková ta hysterická láska...rozmáchlý gesta, okázalý vyznávání citů..
netvrdím, že jeho manželce jejich vztah nevyhovuje, ale pro mě je to prostě obrovský drámo.

Cituji Lisboa: , pro mě je to prostě obrovský drámo.

Pro mě zase to jak to popisuješ Ty.
Nicméně Ti to neberu, každý je jiný, pro mě je to zase příjemnější projev než jaký obvykle slýchám o tom, jak někoho stará se*e....

Adko,
ty sama se "na plnou hubu" (to tě cituji) vyjadřuješ ke všemu, zatahuješ věci vytržené z jiných diskusí a oháníš se tím, že máš právo říct svůj názor. Pak sem vtáhneš citace nějakého uživatele odjinud z diskuse a nám teď odpíráš to, co si sama vyhrazuješ? Tedy náš názor?
Zvláštní.
Jsem přitom přesvědčená, že jsme to podaly kultivovaně a beze snahy ho urazit, jen náš názor.
Souhlasím s Lisboa.

Cituji teda: Žena nikdy plně nepochopí, že pro chlapa sex = sex.

Je rozdíl jednorázový a náhodný, případně placený sex a sex provozovaný dlouhodobě s milenkou. S tím, že sex=sex zcela nesouhlasím, v případě, kdy muž udržuje poměr dlouhodobě s jednou ženou, tak už to mnohdy jen o sexu nebývá, ale jsou tam i city.

Cituji teda: ostatní ale znamená dobrých 95% chlapského života, 5% života v posteli s bokovkou je oproti tomu nic.

Opět to vidím jinak, protože těch 95% je hlavně péče o něj a o děti, chod domácnosti, víceméně starosti a povinnosti a pro muže je mnohdy oněch 5% povyražení a zábavy více, stojí jim za to riskovat, že přijdou o manželku a o děti.

Cituji teda: 5% života v posteli s bokovkou je oproti tomu nic.

Nehledě na to, že z těch 5% z bokovky může vzniknout dítě.

Cituji nuf: djinud z diskuse a nám teď odpíráš to, co si sama vyhrazuješ?

Já vám přeci nic neodpírám.
Copak tu někde píšu, nechte ho být, už se o něm nevyjadřujte?! Nebo že mě váš názor nezajímá, ať si ho necháte pro sebe?
Fakt nechápu a přijde mi mimo, co tu píšeš, že vám odpírám.
Jen jsem vyjádřila, že to nevidím stejně.

Cituji nuf: Souhlasím s Lisboa.

Ano, to už jsi jednou psala a já Ti to neberu a neodpírám.
A Lisboa také ne.

Cituji Adka: Nicméně Ti to neberu, každý je jiný,

Ok, já se s tebou nechci hádat, jen se mi zdáš netolerantní k jiným názorům.

Obávám se, že zakladatelka se zde ničeho nedobere. Sto lidí, sto zkušeností, sto názorů. Jinak vidí věci dvacetileté holčiny, jinak my starší kusy

Cituji nuf: jen se mi zdáš netolerantní k jiným názorům.

Není to netolerance, ale snažím se diskutovat, když je odlišný názor, případně vysvětlit a podložit argumenty nebo si ho obhájit.
Tak napřed člověk nemůže napsat, že se mu něco nelíbí, protože mu okamžitě je napsáno, že závidí, teď už je to tu ve fázi, kdy se ani nesmí napsat nesouhlasný názor.
Diskuze, ve kterých by všichni psali, ano, máš pravdu, je to tak, na tom se shodneme, souhlasím..., tak by byly o ničem. Pro mě tedy už jsou i tak, od doby, co byla smazána Laky.

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: v případě, kdy muž udržuje poměr dlouhodobě s jednou ženou

Může to být i dlouhodobě, ale kolik z nich je ochotno se rozejít se stálou partnerkou?

Jak jsem psala, ten "můj" ex-ženáč měl moji následnici cca 8! let, já sama jsem se s ním stýkala cca rok..dost dlouhá doba... proč by poměr neudržoval - v bordelu by platil, dotyčná poskytla služby zadarmo a ještě uvařila večeři. Určitá náklonost tam asi byla, ale život se zákonnou partnerkou to vyvážit nedokázalo. Na můj dotaz, proč takhle blbne, když má doma, co má, brblal cosi o manželském sexu z donucení...prostě chtěl změnu a to se pak může žena rozkrájet, ale je prostě okoukaná, smůla.

Cituji Adka: pro muže je mnohdy oněch 5% povyražení a zábavy více, stojí jim za to riskovat, že přijdou o manželku a o děti.

Jeden pohled na věc. Co vidím okolo sebe: chlapi nevěrou riskujou, ale inteligentní jedinec (nebo vyčůraný jedinec ?) si spočte 1+1 a vyjde mu, že nové "zisky" mu případné "ztráty" nevynahradí.

Pořád dokola: i s novou manželkou přijde stereotyp a pokud má chlap v hlavě i mozek a nejen penis, musí mu být jasno, že scénář se bude opakovat a s novou manželkou nastane stejná rutina jako se starou partnerkou.Nemluvím o naprosté rozdílnosti povah, ale pokud někdo s někým žije 10, 15, 20 let bez větších problémů, tak je milenka jen ten sex, nic víc.

Stojím si ale za tím, že inteligent nedopustí, aby se žena, na které mu záleží, něco dozvěděla.

Cituji Adka: Tak napřed člověk nemůže napsat, že se mu něco nelíbí, protože mu okamžitě je napsáno, že závidí,

Omlouvám se, tomuto nerozumím. To je na mne?
Laky byla smazána?? Tak to mě mrzí!

Cituji teda: ale kolik z nich je ochotno se rozejít se stálou partnerkou?

Pár už jsem jich poznala. Prostě to riziko tu vždy je. A zrovna moje známá má už několik let poměr se ženatým chlapem a chová se k ní tak hezky, že bych všem ženám přála, aby se k nim stejně choval jejich partner.

Cituji teda: si spočte 1+1 a vyjde mu, že nové "zisky" mu případné "ztráty" nevynahradí

Zrovna náš známý se rozvedl, i když o dost přišel (dělil majetek v řádech stovek miliónů korun).

Cituji teda: Pořád dokola: i s novou manželkou přijde stereotyp a pokud má chlap v hlavě i mozek a nejen penis, musí mu být jasno, že scénář se bude opakovat a s novou manželkou nastane stejná rutina jako se starou partnerkou.Nemluvím o naprosté rozdílnosti povah, ale pokud někdo s někým žije 10, 15, 20 let bez větších problémů, tak je milenka jen ten sex, nic víc.

Není to pravidlem.

arrow
profile_image
delfin126
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na teda:
Delfine, smekám před tebou, že to uznáš takhle veřejně. Většina žen by se urazila. Díky
Já děkuji také
Už jsem "starší páka", něco jsem prožila, dost osudů jsem slyšela vyprávět... tohle všechno mě čím dál víc tlačí do názoru: ať si každý dělá, co chce. Jen v mém životě to bude tak, jak chci já (jo, jsem sobec, ale mám to ve znamení, to mě omlouvá
Hlavní přece je, ať jsme všechny spokojené a šťastné, nebo ne?

Já také..ta starší páka..mé názory se hodně změnily..a tak si dělám a myslím co chci já..co je pro mě dobré. (nezáleží mi na tom, co si řeknou ostatní..jak před nimi vypadám..fakt ne..je to osvobozující také jsem sobec asi..ale v rámci možností se snažím neubližovat těm , co mi na nich záleží, ale když vidím, že to berou...tak co . jejich mínus, nebo plus?..

Cituji nuf: Omlouvám se, tomuto nerozumím. To je na mne?

Ne, to vůbec nebylo na Tebe, to bylo míněno všeobecně, v jiných diskuzích.
Napíšeš, že se Ti nelíbí konkrétní LV kabelka/miss... a hned je Ti odepsáno, že z tebe mluví závist.

Cituji nuf: Laky byla smazána?

Ano!
A také Avanta, ale u ní to bylo na vlastní žádost - na rozdíl od Laky.

Cituji nuf: Tak to mě mrzí!

Mě také.

Reaguji na Lisboa:
Mě z toho chlapa taky až lehce mrazí, teda....a to jsem typ člověka, co má rád takovýto "ťuťuňuňu"
Možná to spíš umocnily ty názory o Velikonocích, přijde mi to prostě divný, to uznávám...

Reaguji na Adka:
zajko-uško ale podle toho, co píše, to má s partnerem "vyřešené", proto mi nepřijde jako zloduch, když to před ní víceméně netají - když jsou s tím evidentně oba dva smíření a vyhovuje jim to tak....Takže si nemyslím, že tady jde o nějaké bůhvijaké ponižování, jak píšeš. Ta baba musí sama vědět, či je spokojená. Ve vztahu je dovoleno přeci cokoli, s čím oba souhlasí a jsou tak spokojení....ona nemusí být nutně nějaká chudinka přeci

Já jsem ještě vcelku mladá, takže zatím jsem spíš ve fázi, kdy mám k nevěře jaksi radikálnější postoj, nicméně dnes a denně i u jiných se přesvědčuju, že k životu zkrátka patří a jsou horší věci podle mě. A navíc podle mě tak 90% z nás nevěra potká či již potkala, jen některé z nás se o tom třeba ani nedozví.....

arrow
profile_image
delfin126
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dasule:
ok.je to tak..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené