arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak se letos chystáme v srpnu do Turecka jen s dcerou 15let,můžete mi holky doporučit pěkný hotel,u pláže,s internetem,v blizkosti i možnost nakupovat.Nějakou 4 nebo 5 hvězdu,aby jsme si to užily.O Turecku jsou tady příspěvky staré,ráda bych se dozvěděla něco aktuálniho.hledám na invii,na dovolená.cz a už mne z toho jde hlava kolem.J

Já můžu doporučit Fulya http://www.firotour.cz/zajezdy/turecko/turecka-riv iera/side-colakli/kamelya-world-fulya-tfu287/
nebo Selin http://www.firotour.cz/zajezdy/turecko/turecka-riv iera/side-colakli/kamelya-world-selin-tse287/
( i když ten je plný Němců a na Čechy tam zbyly obyčejné pokoje v přízemí) v oblasti Side. Nádherná pláž, což není v Turecku vždy pravidlem, bary i na pláži, super servis, výborně tam vaří, aquapark, několik bazénů, animační programy, cvičení., Nakupovat se tam také dá, v blízkosti je trh, nebo večer zajet dolmušem do Side. Už jsem tam byli několikrát.
A průvodkyně loni hrozně chválila Ali Bey resort Side,
http://www.firotour.cz/zajezdy/turecko/turecka-riv iera/side/ali-bey-resort-side-tca287/
je to nový hotel a prý je to tam super. Pak s námi v letadle letěli lidi, co v tom hotelu byli, a také si to moc chválili.

arrow
profile_image
Dominičkov
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také doporučuji Kamelya World!
Fulya je opravdu nádherný hotel bez chybičky! Ale je dražší, proto jsme vybrali loni v Kamelya World Holiday Village, a užívali si za stejnou cenu luxus, který tento komplet nabízí. Rozdíl je jen v tom, že nejste ubytováni v hotelu ale v menších domečcích, které jsou, ale také super, minibar doplňován každý den, klimatizace nehlučí. Tyto domečky jsou blíže k recepci než hotely Fulya a Selin proto jsme zde měli internet zadarmo přímo na pokoji
Lítáme s německými cestovkami, výjde to levněji a možná jsou opravdu Němcům dávány lepší pokoje.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky a lítáte na 8 nebo 11 dní? Jak jste spokojené s chováním místních obyvatel? s mořem? Stravováním? Měli jste nějaké zažívací potíže? Jsou zde k vidění i jiné věci než moře? Např. památky? Zajímá mě všechno
Na internetu jsem našla dost špatné recenze, nemyslím teď na ubytování co jste poslali vy, ale celkově, že je zde špína, hluk, nepořádek, otravní domorodci, jídlo nic moc, dezerty hrůza,... Nejsem moc náročná, ale tohle by mě odradilo, nechceme být jen v hotelu a jeho blízkém okolí.

Já osobně bych částku 40.000,- za osobu na sedm dní nedala. Anebo dala, ale to už by se nejednalo o Turecko.
Preferuji 11 a vice dní u moře.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

http://turecko.vdetailech.cz/cs/katalog-objektu/tu recko-hotely-a-ubytovani/daima-biz-resort byla jsem tam v červnu..super přehled.A kde jsi Zdeni byla konkrétně?

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na katze: Ahoj,já letím v pondělí do Turecka,po dlouhém hledání,jsem se rozhodla pro hotel BELLA LUNA -SIDE. Je to 4* oblast Side,/65km Antalya,hotel je po rekonstrukci 2012-2013,hned u moře 250m s bazénem,,mrkni,třreba se ti bude líbit,cena je pro dva přijatelná

arrow
profile_image
rickina
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na katze: Jinak jsem hledala místo,kde bude i centro a Side je asi 3km,kde jsou bary,restaurace,obchody,dá se tam dojít procházkou kolem moře nebo co 15min jezdí autobus.

arrow
profile_image
Dominičkov
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kostka:
procestovala jsem toho už dost a Turecko jednoznačně nějlepší! Jen musíš brát hotely 5* (40 tis. bych za dovču na 7 dní taky nedala, ale 20 tis. mi příjde v pohodě.) Kamarádky, které vybrali v Turecku hotely 3*, tak hnus, špína, jídlo se nedalo pozřít.
Jinak v Turecku zaplatíš např. těch 20 tis. za hotel a už nemusíš nic utratit, to se ti ve Španělsku - pevnina, Malorka, Menorka, Ibiza apod. nestane, tam ještě platíš za lehátka, pití na pláži a další věci.
Egypt jsem strávili na záchodě celou dovolenou, tady vše naprosto v pohodě.
Doporučuju Turecko všemi deseti, ale jen 5* hotel.

Loni jsme byli ve fantastickém hotelu Grand Kaptan Hotel. Je přímo u pláže, slunečníky i lehátka zdarma, přímo na pláži restaurace (program All inclusive). Na pokoji zdarma doplněná lednička s alko i nealko, káva na pokoji, plážové osušky. Večerní program. Navíc, kousíček od trhů, kde se dá bezvadně nakoupit. Internet zdarma.

Reaguji na Lucie1983: ještě odkaz: http://www.brenna.cz/turecko/hotel-grand-kaptan

Cituji kostka: jste spokojené s chováním místních obyvatel? s mořem? Stravováním? Měli jste nějaké zažívací potíže? Jsou zde k vidění i jiné věci než moře? Např. památky?

Chování místních je v pohodě, nejsou tak vlezlí jako třeba v Egyptě, a v těch hotelech jsou naučení, nedovolí si nic. Co se týká jídla, tak jsme nikdy! žádné problémy neměli. Přišlo mi všude čisto, daleko větší pořádek kolem silnic než třeba na Krétě.
Co se týká památek, tak je toho k vidění celkem dost, my jsme navštívili Pamukkale, určitě to stojí za to.

Cituji Dominičkov: Doporučuju Turecko všemi deseti

Já také, jen je třeba si vybrat lokalitu. Kamarádka byla vloni u Bodrumu a byla naštvaná, měli špinavé moře. Takže když Turecko, tak jedině Tureckou riviéru a nejlépe vybrat hotel na doporučení.
Reaguji na kostka: Pokud by Ti přišlo, že ta Fulya je moc drahá, mrkni na Kamelya village, patří to k sobě, jen Fulya je blíž k moři a je dražší. Jinak servis mají stejný. Ručníky, lehátka na pláži, každý den doplňují lednici na pokoji, nealko a místní alko neomezeně, jídla fůra, dezerty výborné, ráno si můžeš vymačkat fresh z pomerančů, palačinky, lívance, vajíčka na několik způsobů, výběr ze zeleniny a ovoce, prostě všechno, a to se týká i barů na pláži, kde se podává i oběd v omezené nabídce, + jeden večer máš možnost navštívit restauraci ala carte, my chodíme zásadně do rybí. Je vynikající. No, jak to tak po sobě čtu, asi tam letos zase vyrazíme

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené