Ahojky, máme skoro dvouletou dcerku a pořád jí neustále přizpůsobujeme pokojíček. Tak bych byla ráda kdybyste mi napsaly některé vaše tipy třeba na nábytek, postel, nějaké vychytávky atd, barvičky, povlečení, světlo atd... zkrátka vše do pokojíčku... Můžete když budete chtít i jsem hodit fotky. Jájinka je zatím v menším pokoji ale uvažujeme že až začně chodit do školky ( nebo až do školy, uvidíme ) tak bychom jí šuply do pokoje ve kterém je teď obývák, který je o něco větší. Také to bude lepší kdyby přibylo ještě jedno dítko že

My máme teď udělaný pokoj v barvičkách žlutá, meruňková, pistáciová a růžová. A ve stylu jakoby louky - zvířátka, motýlci, kytičky atd... je vyloženě holčičí a myslím, že teď Jájince bohatě stačí. Do toho většího pokojíčku by se mi líbila kombinace barev malinová a pistáciová. A chtěla bych ho už přizpůsobit pro předškoláčka a budoucího školáčka. Takže už se poohlížím po vhodném nábytku, stolu atd...ale jak jsem psala výš, za Vaše tipy a zkušenosti budu moc ráda.

to tady nejsou žádné maminky co mají tip do pokojíčku?

arrow
profile_image
LHL
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, to je kráááásny pokojíček, veselý, barevný, tam snad ani není co zlepšovat. U tak malého dítka stačí postýlka na spaní a hodně hodně prostoru na zemi na hraní na stůl a židle je podle mně čas, dokud nezačne chodit do školky. Teď si asi hlavně hraje - spíš roztahuje věci po zemi? Soudím tak podle mé dcery. Nedávno jsme jí koupili postel s baldachýnem v Ikei, má neuvěřitelný úspěch! No a také psací stůl + židli má z Ikei. Není to nic moc kvalita, ale nikdo netvrdí, že to musí vydržet dalších 50 let, navíc se mi líbí jejich pokojíčky pro děti, předškoláky i školáky.

arrow
profile_image
Luciie
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pár krásných katalogových pokojíčků pro inspiraci.

arrow
Neprodává v Bazaru

By Ikea

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krásný, kvalitní a variabilní nábytek má Domestav, taky se na něj chystám. Doplňky jsou krásné na www.lokki.cz ( ty koberce jsou parádní) a úžasné dětské povlečení má Scan (má jednu vadu - stojí asi 1600,-).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Luciie
Prosimtě nevíš odkud je nábytek z toho prvního obrázku co jsu přidávala?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené