Vybírám letošní dovolenou, už jsem nebyla nikde mnoho let. Lákalo by mě teplo a moře, nechci ale nikam, kde je to nebezpečné, mám špatné zkušenosti s arabskými zeměmi, nechci nikam, kde je nebezpečí tsunami, zemětřesení, sopky nebo jako v arabských zemích, že mi ukradnou letenku zpátky (případ, který se mi bohužel stal). Pokud máte, napište mi tip na "bezpečnou" dovolenou u moře. Díky.

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Španělsko - krásná, bezpečná a civilizovaná země, konkrétně třeba Mallorca.....

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Naprosto souhlasím se Španělskem - konkrétně ozkoušená Mallorca nebo Kanárské ostrovy a taky je krásná dovolená v Řecku - na Zakynthosu nádherně čisté moře, na Krétě je možná zase kombinace lenošení u moře + památky, záleží jak si tu dovolenou představuješ. Nebo je prý krásná i Madeira.

Ve Španělsku je hrubší nebo jemný písek? Zkousla bych i hrubší, jemný písek na pláži miluju, nad Španělskem jsem taky uvažovala, byla jsem tam už je to dávno a pamatuji se, že se mi tam celkem líbilo. Řecko raději moc ne, sice jejich kuchyně byla vynikající, ale pocit bezpečí jsem moc neměla Ještě jsem přemýšlela nad Francií, prý jsou tam krásné pláže a já nikdy u moře ve Francii nebyla, jen si nedovedu moc představit, jestli tam není zima (?)
Dovolenou si představuji jako lenošení u moře (min. první 2 dny), pak mě to pravidelně přestane bavit a potřebuji výlety / památky / nebo zábavu

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A třeba Chorvatsko, Itálie? Nebo chceš něco jiného, než "klasiku"?

Pema002
Neustále nás tam s kamarádkou obtěžovali nějací muži a byli velmi netaktní a vlezlí a když jsme se večer vracely do hotelu, tak jsme se opravdu bály.. a nebylo to jednou, tak proto.

Chorvatsko mě moc neláká a Italové jsou stejně vlezlí jako Řekové.. já mám na tohle pech.. vždycky se na mě někdo přilepí, nejsem nijak krásná, asi jdou po všem, co se hýbe Pojedu na dovolenou po dost dlouhé době a ráda bych si jí užila v klidu.

arrow
profile_image
qalexandros
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petra179
no tak to si upřímně moc nepomůžeš ani ve Španělsku..
obecně jet sama žena na dovolenou je prostě riziko všude..

Cituji qalexandros: Neustále nás tam s kamarádkou obtěžovali nějací muži a byli velmi netaktní

tak tohle zažiješ asi všude, to nezáleží na zemi, na blbce prostě narazíš kdekoliv. Pokud bys opravdu chtěla to, co jsi psala, tak buď třeba na mácháči a doufej, že vás nikdo nevykrade

Cituji Renny21: vlezlí jsou do té míry, do jaké jim dotyčná dovolí ....... Totální ignorace je nejlepší

Tak to já pro změnu nesouhlasím, plavala jsem si v klídku a pohodě a najednou byl na mě nalepenej a nechtěl mě pustit.. a to jsem ani nevěděla, že tam je, málem jsem se utopila.. tyhle národy mají prostě horkou krev..

Cituji Helena: Doporučovala bych Francii, takzvanou "levnou Riviéru" (západněji ve Středomoří)

O Francii hodně přemýšlím, říkám si, že by to mohlo být lepší všeobecně i co se týká "pocitu bezpečí" .. narozdíl např. Indie / Egypt / Afrika. Je tam teplá voda?

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jen abys pořád neměla za krkem pět frantíků, obzvlášť jestli máš modrý oči

petra179
Na netu proběhla zpráva,že na pobřeží Španělska se přemnožily medůzy a turisté při potkání s nima mají dost zdravotní problémy,tak tam asi nene,navíc se hejna šíří směrem k Mallorce.
"Otravování" na dovče řeším tak,že pokud se mužská populace snaží zjistit jakou řečí by bylo dobré tě oslovit a odkud jsi,tak automaticky hlásím,že jsem z Norska.....a mám klídeknorštinu zřejmě nikdo v letoviscích neovládá

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky zaujalo mě to slovo bezpečnou. Letos jsem se rozhodla že na dovolenou poletím nevím ještě kam pak seženu nějaký last minuty, ale chtěla jsem letět protože jsem nikdy neletěla, ale jak nedávno spadlo to letadlo a dnes jesm se dozvěděla že spadlo další. Mám ted z toho trošku strach.
vím že letecká doprava je nejbezpečnější ale nevím no už 2 letadlo a to ještě to léto pořádně nezačalo...

Cituji Kokinecka: vím že letecká doprava je nejbezpečnější ale nevím no už 2 letadlo a to ještě to léto pořádně nezačalo...

pravda, léto ještě nezačalo a za poslední týden je kolik mrtvých díky autonehodám? Buď v klidu, pokud se to má stát, stane se to, ať už je to letadlo, nebo auto, autobus. Kdyby takhle člověk uvažoval, nemohl by vycházet ven. Užij si dovolenou a věř, že až let zažiješ, nebudeš chtít jinak

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi máš pravdu, ale loni v létě snad nic nespadlo a letos..... Ale zkusím to

Kokinecka
to víš že jo, užiješ si, nebudeš se muset o nic starat...My taky čekáme na nějaký last minute, víme kam, víme na jak dlouho a s jakými podmínkami, teď už jen ta nabídka Někde jsem četla, že když poletíš na dovolenou letadlem, nejnebezpečnější úsek (podle statistik) pro tebe bude cesta právě na letiště autem... Asi to není moc povzbuzující, ale já letěla mockrát a jsem tady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené