Mix cukru a kávy odstraní odumřelou pokožku a zničí celulitidu

Budeš potřebovat

  • 1 polévková lžíce třtinového cukru
  • 1/4 šálku mleté kávy (organické)
  • Mandlový nebo kokosový olej

Postup

Smíchej třtinový cukr a kávu, postupně přidávej do mandlového nebo kokosového oleje, dokud nebude mít pastovitou konzistenci. Po sprše (ideálně ve vaně, aby se zabránilo nepořádku), vmasíruj peeling do pokožky vzestupným pohybem, soustřeď se hlavně na oblasti postižené celulitidou. Nechej působit po dobu 15 - 20 minut a poté opláchni vlažnou, pro odvážné studenou vodou.

Komentáře

Admin
Ideální by bylo, kdybyste to některá vyzkoušela a dala vědět.
Tchuminka
Nemyslím si, že by to dokázalo celulitidu zničit, protože to se nedaří ani drahým krémům apod., ale např. kokosový či mandlový olej mám na pokožce odzkoušený a skvěle hydratuje, takže nějaký příznivý vliv to mít určitě může.
Tchuminka
Reaguji na Admin: To můžete vyzkoušet i vy. Celulitidu nemají jen holky.
maliis
podle mě super nápad na voňavý domácí peeling, ale myslím, že efekt to má stejný jako jakýkoliv jiný peelingový ať už doma vyrobený nebo koupený krém či gel.
Jakky
Dobrý, jen nevím jak bych ve sprše stála 15 minut jinak používám logr s olivovým olejem
Icy Rose
Další nesmysl... celulitida je důsledek zadržování vody a odpadních látek v těle - špatně funguje lymfatický systém. V konečném stadiu to může mít krom velmi zřetelné celulitidy i smrt. Nejde jen o estetickou stránku věci. Na tento problém nepomůže ani krém, ani peeling, pokud s tím něco neděláte hlavně zevnitř, tedy vyváženou stravou, dostatečným příjmem tekutin a pokud možno i nějakým pohybem. Toto je jen doplněk, který ovšem není nezbytně nutný
Admin
Taky si myslím, že to je nesmysl a přemýšlím o dvou věcech:

1. Rada do vlastních řad. Nepřebírejme prosím zase všechno bez přemýšlení. Na celulitidu opravdu nemůže fungovat nějaká zásah zvenčí na kůži.

2. Jestli bychom pro podpobné případy neměli zavést nějaký antilajk. Ale lepší bude, když TT budeme fitrovat předem a vyložené nesmysly sem vůbec nepustíme.
Icy Rose
Reaguji na Admin: Antilajk zní dobře ale lepší by bylo aby tu takové nesmysly nebyly vůbec. Někteří lidé s poněkud kratším vedením si pak myslí že je to pravda a nějaký antilajk nebudou brát vážně
Laivine
když zničit ceulošku tak jedině cvičit cvičit a cvičit, krémy se jí nezbavíme ..bohužel
soňa
Milé dámy,souhlasím s ANTILAJKEM, ale kdyz si udelate tento peeling, muze to byt prijemne, a kdyz namícháte ještě s medem a půjdete do sauny, tak je to boziii!!
Me tedy zajíma, proč nepíšete pod svým jmenem...
annett.annett
Tak já tohle používám na pleť občas a je pak krásně vyhlazena. Na celulitidu se musí zevnitř a procistit lymfu.
dada
Dámy v pastě je kofein, který je skoro ve všech krémech proti celulitidě. Pokud tady děláte nějaké závěry, tak se zamyslete nad obsahem a pak debatujte o laictví.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit