arrow
Neprodává v Bazaru

Hezký den,
byla bych moc vděčná za radu. Svoji pleť jsem si srovnala 3.kroky od Clinique. Pupínky ani vyrážky momentálně nemám. Přesto se mi stav pleti nelíbí. Mám bílou pleť, kde každá nedokonalost vynikne. Trápí mě v různých oblastech nepravidelné načervenání. Chtěla bych dosáhnout 'silné' pleti Vím, že to jde, jen nevím, jak na to! Ve stravě se domnívám, že to nebude. Jím a sportuji jak se má.

Je mi jasné, že kolem očí a nosu bude pleť barevně vždy jiná. Ovšem mě tento fakt trápí i v podobě menších skvrnek na tvářích a bradě například.
Vitamíny?
Chemický zásah?
Speciální pečující dekorativní kosmetika?
Změnit 3.kroky od Clinique?
Speciální krémy na strukturu pleti?

Budu vděčná za odzkoušené triky.
Děkuji za rady!

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co nejvíc čerstvého živého ovoce a zeleniny, klidně i šťávy. Naopak vyhýbat se všemu umělému jídlu plnému chemikálií, soli, cukru atd., prostě tomu, co ničí nejen svalstvo, ale vazivo všeobecně. Čím víc se tělo musí zabývat likvidací různých toxinů, tím míň času má na regeneraci.
Jinak pleť kolem očí a nosu vůbec nemusí být jiná. Sice jsem taky dříve takový názor měla (co mi taky zbývalo ), ale zjistila jsem, že to tak vůbec být nemusí.
Mám taky hodně světlou pleť. Ale teď už ne bledou s těmi tmavšími oblastmi kolem očí a nosu, ale prostě jenom světlou, ale tak jakoby zdravě, všude stejnou a konečně i s narůžovělými tvářemi. Taky je hutnější, což je možná i to, o co ti jde.
Jo, a ještě si myslím, že krémy a prostě cokoliv, co na pleť naplácáš zvenku, žádný zvláštní efekt nemá. Zdraví musí vycházet zevnitř, je to odraz vnitřního stavu organismu. Něco sice můžeš částečně zamaskovat make-upem nebo tak, ale k čemu to je, když pak nemůžeš nenalíčená skoro vyjít mezi lidi?

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji za reakci! Opravdu jím ukázkově a možná že to bude překyselením organismu nebo toxiny. To abych si vzala na pomoc odborníka
Nebo zkoušet sama pokus-omyl...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené