Česnek proti bolavému uchu

Budeš potřebovat

  • česnek nebo
  • červenou cibuli
  • gázu

Postup

Kousek rozmačkaného česneku dej do gázy a vlož do ucha. Nechej působit, dokud se trochu nevysuší. Podobně působí i kousek čerstvé cibule.

Komentáře

lykanka
Na tohle pozor opatrně opravdu kousek a chvíli, osobně se mi potom v uchu udělal bolestivý puchýř, i přes gázu se kůže spálila
Kikulina
zeptejte se na ORL jakou nejhloupější babskou radu na léčení bolavého ucha slyšeli a musejí se potýkat s jejími následky a uslyšíte tohle, nikdy to nedělejte
Easyway
Ježišmarjá, nejdřív soda na zuby, pak česnek do ucha, admini se asi snaží uživatelky Omlazení systematicky likvidovat, to snad ani není možný. Česnekem si maximálně naleptáte zvukovod.
llilu
nejlepší je namazat třezalkovým olejem trošku i do vnitř a za lalůček párkrát denně. ozkoušeno, syna ouško vždy přestane bolet.
hana
Česnek raději ne, může ucho poleptat. Rada od lékaře: Kousek gázy namočit do slivovice a vložit do ucha. Mám vyzkoušeno. Super účinek.
Salsa Verde
Tohle je opravdu velmi nebezpečné. Ten česnek funguje, pokud se dá pouze rozkrojený, ne rozmačkaný (samozřejmě, že šťáva přes gázu proteče a poleptá) a nechá se jen pár minut, rozhodně ne do uschnutí (vážně? to může být klidně i několik hodin, než v uchu uschne rozmačkaný česnek!). Případně se to zopakuje.
Fígl je v tom, že vysoce těkavé silice se odpařují a vnikají do zvukovodu, ne, že se šťáva dostane do citlivých míst. Podobně funguje i mírně pomačkaný, do ucha vsunutý lístek řimbaby, ale ten se může nechat ještě kratší dobu - doporučuje se nepřekročit 15 vteřin.
Admin
Já myslím, že "trochu nevysuší" neznamená "do uschnutí". Ale každopádně díky za komentáře, opatrnost je určitě namístě.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit