Našlehaný vaječný bílek redukuje vrásky kolem očí

Budeš potřebovat

  • 1 vaječný bílek

Postup

Ušlehej 1 vaječný bílek, ale ne úplně do „sněhu“, nanes kolem očí a nechej působit přibližně 10 minut. Poté důkladně opláchni teplou vodou.

Komentáře

Tchuminka
Holky, nemáte tip, co se žloutkem? Občas mi jich pár zbude, tak by se daly třeba nějak využít.
7939
Reaguji na Tchuminka: Dají se. Využít rozum a udělat žloutkovou polevu na ořechový koláč ...třeba. Navzdory dnešnímu boomu nahrazování všeho vším ""přírodním"" - potraviny patří především na talíř. Svačinu si taky nechodíš kupovat do Sephory, ne ?
vánoce
Není nutné šlehání.Když do něčeho dávám vejce,tak ve skořápce pár kapek bílku zbude.Stačí máznout kolem očí.Dělám to tak léta.Pokožka se vypne.
jamamba
Reaguji na dadabus:
Nivea222
Reaguji na Tchuminka: Já využívám žloutky tak, že si dělám vždy před umytím vlasů masku z jednoho nebo 2 žloutků( podle toho kolik mi jich zbude), trochu olivového oleje , rozmíchám, namočím vlasy, vysuším ručníkem a pak na to dám tu masku, na to tenký igelitový sáček a ručník a nechám působit čím déle, tím lépe, min. 20 min. Když mám čas, tak i 2 hodiny. Pak smyju nejdříve vlažnou vodou, aby se mi neudělala vaječina na hlavě a pak normálně umyju vlasy. Někdy přidám i trošku medu a pár kapek citrónu( do té masky) Dělám už to asi 2 roky a opravdu se mi spravily vlasy, měla jsem je zničené od žehličky, spálené a řídké, teď mám husté a lesklé a hodně lidí mi už je pochválilo. Ale chce to pravidelnost a trpělivost, není to hned, ale výsledek je úžasný.
Tchuminka
Reaguji na Nivea222: Děkuji. To zní skvěle! Vyzkouším.
Omlazení.cz
Reaguji na Nivea222: To zní zajímavě. Můžeme na základě Vaší zkušenosti vytvořit nový Tip? Raději Vám ještě napíšu SZ.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit