arrow
profile_image
MyselfLady
od 1. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky. Mám už víc jak rok po augmentaci prsou ( přesně je to rok a půl). Ale prsa stále cítím a jakoby mě tlačí. Není to nijak omračující bolest, ale občas mě to i znepokojí. Chystám se na kontrolu, ale i přes to mě zajímá názor vás, ostatních, co máte zkušenost. Je normalní, že i po tak "dlouhé" době o implošech zkrátka víte? Na svoji postavu mám dost ml (420ml), tak mě napadlo, že je to i tím. Za další spím na břichu. Ale začala jsem zase spát v podprsence, protože je mi to příjemnější. Na druhou stranu mám prsa uplně měkká. Na oko a na hmat taky nic "divného". Máte to tak také? Né, že by vás prsa bolela, ale že občas tam ten tlak nebo tlačení cítíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já o nich taky furt vím,a to jsu už tři roky po.Zvykla jsem si.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zrovna teď to řeším jsem po operaci přes rok a prsa cítím neustále ikdyž ležím na boku bez podprsenky je mi to nepříjemné...prostě se nevyspim tak,jako když mam sportovní na noc.

arrow
profile_image
MyselfLady
od 1. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kardoyla:

Ta má bolest není nesnesitelná bolest, spíš když budu vědět, že to normalní je, tak v pohodě. spíš se bojím, aby se mi neudělala kapsle. Vypozorovala jsem teda, že mě to většinou bolí ve spodní části prsou, možná by to mohla být i jizva. nevím. jak to máš ty?

Reaguji na MyselfLady:
Ahoj, mám 2 roky po augmentaci a pravé taky cítím hlavně vespod. Levé vůbec, ale pravé někdy více než obvykle, je to takový divně to popsat pocit ale na sono jsem byla, vše v pořádku, tak to neřeším.. Na noc si dávám pořád sportovku, cítím se tak více v klidu jednou jsem si nevzala a vůbec jsem se nevyspala..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené