Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli máte zkušenosti s barvami na vlasy či hennou v odstínech tmavě hnědá s červeným nádechem. Co jsem tak koukala pro drogerkách, tak většinou je to studený nebo neutrální odstín. Pro ilustraci přikládám foto, jakou bych si tak představovala. Moje přírodní je světle až středně hnědá a momentálně chemicky barvená na zrzavo.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tmavě hnědá do červena by měla odpovídat mahagonu, ne? Ovšem není mahagon jako mahagon...

No právě...v drogerkových barvách podle obrázků mi to připadá do fialova (vínova)...pokud nejsem barvoslepá...Proto se ptám, jestli někdo neví, která barva by to opravdu uměla.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mahagon mi vždycky chytá do červena - s tím, že ten červenej podtón se za párkrát vymeje a zůstane hnědo-zrzavá a po některých barvách ani není poznat, že jsem se barvila. Ale z mých poměrně tmavých vlasů se nedá moc odvozovat. I u Henny mahagonové to vždycky je jen zatónování. I když teda měděná henna mi kdysi chytla tak světlo zrzavě, že sem se až divila a hned to přebarvovala... Každopádně mahagonem není moc co pokazit, to je zrovna taková barva, která má širokej rozsah od hnědé k červené, že z toho nevyjde žádná katastrofa.

A máš zkušenost s nějakou konkrétní? Právě jsem se rozhlížela, který konkrétní produkt použít a trochu jsem se lekla těch krabiček, kde to vypadalo trochu do fialova. Henna nevím, jestli mi chytne, protože mám chemicky obarvené vlasy na zrz s odbarveným podkladem. Takže bych asi radši šla do té chemické. Schwarzkopfu se bojím, většinou jsou tmavší než na krabičce a většina ostatních barev má spíše studené podtóny nebo neutrální.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak to je fakt, že na takhle odbarvený vlasy to může taky chytat všelijak, s tím zkušenost vůbec nemám. Posledně sem měla syoss a nic moc teda - buď mi to nechytlo, nebo to mělo víceméně stejnou barvu jakou jsem na hlavě měla. Ale zase se to ani nevymývalo a nebarvilo povlečení. Předtím jsem měla Loreal 550 casting créme gloss a ten si koupím příště zase. Ty obrázky na krabičce sou fakt dost zavádějící. Na přední straně mají víceméně hnědou v té tabulce takovej nějakej vínovej nádech, no mně šla do červeno-hněda a později zbyla zrz-hnědá, což teda šlo vidět hlavně na sluníčku, jinak se to tváří vždycky na mě spíš hnědě. Teď mám objednanou hennu a su sama zvědavá co z toho vznikne!

Ještě teda jak tak koukám na ten tvůj obrázek, tak zrovna ten Loreal je o něco tmavší určitě...

Děkuju moc...já právě koukala na hennu a tu bych na červenohnědou asi musela míchat a toho se bojím xD Kouknu na casting creme gloss ale trochu se toho bojím, jak je to bez amoniaku, aby mi to ty světlé vlasy obarvilo.

Edit: zaujala mě tato, i když jsem našla jen jedno youtube video, kde to s tmavými vlasy moc nehlo...ale je to asi jediný magahon, který nevypadá vínově: http://www.syoss.cz/syoss/cz/cs/home/vlasove-barvy /oleo-intense/hneda/jemny_mahagonovy.html

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na morrighan: Teď akorát pročítám diskuse abych nabrala nějaký informace o toonování henny. Nikdy sem s ní žádný čáry nedělala, ale taky sem neměla čistou, tak se trochu bojím, abych moc nezářila. No zkusím do toho něco přisypat...

Ten jemnej mahagon vypadá dobře. Minimálně by se jím teda nemělo zase nic pokazit Tak s hnědýma asi nemá ani kam hnout -zrovna já bych si ho právě nepořídila protože je výsledek asi lehce světlejší než má reálná barva a té červené tam asi moc nebude...

Reaguji na yvonne_s:

Já mám přírodní světle až středně hnědé, tak by to mohlo zabrat...děkuju, když tak řekni, jak to dopadlo s tou hennou

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jj, houknu jak to chytlo. Taky se pak pochlub až se obarvíš držím palce!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené