V tomto jsem uplně laik, takže sorry za hloupé dotazy. Přemýšlím, o tonovacích kont. čočkách bez dioptrií. Kde je můžu koupit? Můžu je koupit normálně bez nějaké konzultace s odborníkem? Jde mi především o to, jestli se třeba neměří velikost té čočky na mé oko atd. A další dotaz. Nošením tonovacích kont. č. - nemůžou se mi poškodit oči, když je mám normálně zdravé? A kde je se dají všude koupit., Jen optika? Děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Koupíš je na internetu a v optice, ale nejlépe první čočky kupovat u optika, potřebuje ti totiž změřit zakřivení, když si ho jen tak tipneš, nemusí ti čočka vůbec držet a může vypadávat.
Takže určitě do optiky. Další pak už můžeš kupovat po internetu, kde jsou nejlevnější.
A chceš ty čočky jednodenní, čtrnáctidenní nebo měsíční? Jak často je chceš nosit?

Cituji crazyiik: nošením tonovacích kont. č. - nemůžou se mi poškodit oči, když je mám normálně zdravé?

Určitě nemůžou

Reaguji na Mia_Sofia:
Asi měsíční, ale nevím jestli je to vhodné. Nechci je nosit asi denně. Ale jen při nějaké příležitosti 2-3x týdně...
Jinak děkuju za info. asi se nejdříve poradím v optice.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na crazyiik:
Pokud je chceš nosit jen 2x-3x týdně, pak bys měla nejlepší jednodenní. Měsíční a čtrnáctidenní jsou vhodné, když je nosíš každý den, ale když chceš jen někdy, pak jsou nejlepší jednodenní. navíc ti u jednodenních čoček padá starost penězmi za roztok, protože tam ho nepotřebuješ...

Datum spotřeby čočky by se totiž měla počítat od data otevření, ne podle četnosti používání

Reaguji na Mia_Sofia:
Jo aha, a kolik cca stojí ty jednodenní. Máš přehled? A v balení je jich kolik? Nebo to se dá koupit po jednom páru?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

hlavně to zakřivení je důležité. Jedna moje spolužačka si je koupila "jen tak" a vůbec přes ně neviděla. Prostě jí neseděli.

arrow
profile_image
Annapru
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě by bylo vhodné navštívit optika, aby ti oči změřil, ale jako barevné čočky se mi nejvíce zamlouvají krycí ColorVue .

Ahoji holky, chci se zeptat na pár věcí. Nosím brejle, mám malý počet dioptrií, na jednom oku 0,5 a na druhém myslím 0,45 a chci čočky. Zatím jsem u oční nebyla, ale příští tejden se tam jdu objednat. Nu a chci se teda zeptat jestli některá z vás má taky tolik málo dioptrií a nosí čočky? Neni to pro oko škodlivější než brejle? Nu a taky se chci zeptat jestli jdou udělat dioptrické tónovací čočky? Sama mám modré oči, ale chtěla bych je ještě trochu zvýraznit, aby byly modřejší. Nevíte jestli to existuje? Jako nějaké čočky s malinkým nádechem modré barvy, jen pro zvýraznění barvy, nechci právě třeba z modrých udělat jinou barvu. Tak děkuju mooc za info!

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Reaguji na Mayoun: tie farebné nie sú z tak kvalitných materiálov ako klasické, takže sú v oku menej pohodlné. Ak potrebuješ nosiť denne /čo nepredpokladám, keď máš tak slabé dioptrie/, tak by s tým snáď nemal byť problém a mrkni sa tu- po kliknutí na konkrétne sú vložené aj fotky

arrow
profile_image
Annapru
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak teď mám nejlepší zkušenost s TopVue. Mrkněte se sami na internetový obchod kde je prodávají. Mají tam i reálné fotografie. (vlastně jenom reálné) Super!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené