Zdravím, rozhodla jsem se že na léto nebudu používat make-up ale dám přednost krému na tónování..jen mám ale docela světlý obličej a tak bych Vás chtěla poprosit o radu který z krému je vhodnější pro ředitelky vápenky

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na michaella:
Vyzkoušela jsem oba...ale vyloženě na světlou pleť to není...jsou celkem tmavé nebo alespoň na mě byly....Já jsem hodně světlá...když jsem chytla trochu sluníčko tak to šlo ale není to žádnej zázrak...Koukla bych po něčem jiném z drogérie. Osobně bych doporučila skin79...ty jsou na světlou pleť super a i zakryjí sem tam nějakou nedokonalost a přitom pleť vypadá přirozeně.

Reaguji na tarabell:
Děkuju za tip podívám se po něm

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, za sebe musím říct, že ten tónovací krém od Baley je hroznej. Je na olejové bázi, takže i když se přepudruju, tak se za chvilku lesknu. Po pár desítkách minut se na obličeji tvoří nevzhledné mapy. Mám ho teprve pár měsíců a už teď, když vymačkávám obsah, tak mi z ústí obalu odkapává olej, který se oddělil od pevné fáze. Tohle se mi třeba s make-upem od Dermacolu nikdy nestalo a to jsem ho měla rozhodně déle než ten tónovací krém od Baley. Jinak mám Baleu ráda, ale tenhle výrobek mě zklamal. Takže kdybych si musela mezi těmito dvěma vybrat, šla bych rozhodně do Alverde, i když jsem ho nezkoušela, ptž podle mě už nic horšího než ten tónovací krém od Baley snad ani být nemůže.

Reaguji na UsmejSe:
Ok tak ještě na ně kouknu v DM a snad vyberu dobře za ty peníze nečekám hitparádu

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem od Alverde a pro bledule to není, dá se smíchat s krémem, ale pak to zase není už ono. Ještě se můžeš podívat na tónovací krém od Dermacolu, ten je světlejší.

Ahoj, jsem světlejší typ, ale ne zase úplná ředitelka vápenky. Ten od Alverde mám doma a nepoužívám. Je na mě docela tmavý. S druhým nemám zkušenost.

arrow
profile_image
kelly.5
od 27. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky doporučuji ten od Dermacolu, ale myslím si, že nejlepší v létě je nepoužívat žádný make up

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené