arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucis: Jasně, na to mám stejný názor. Ale horší to bude ještě víc, když budou mít spolu hypotéku a pak se rozejdou. Rozvod řeší soud, rozchod nikoliv, že ano. Takže je to stejný i s majetkovým vyrovnáním. Udělala bych si v tom případě nějakou smlouvu a nechala ji notářsky ověřit. Nechtěla bych do něčeho vrážet peníze, aby mi pak chlap dal kopačky a já bych zůstala bez domova a s holým zadkem.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na VeronikaEma:
absolutní souhlas, uzavřela bych smlouvu o řešení hypotéky...v tom případě by k jejímu pořízení mohli přistoupit kdykoliv, i bez svatby

Cituji VeronikaEma: aby mi pak chlap dal kopačky a já bych zůstala bez domova a s holým zadkem.

no přesně to jsem měla na mysli, mám někdy pocit, že ženský si myslej, že svatbou se něco vyřeší.......pak zůstanou samy, nemaj prachy, nemaj vyřešený bydlení......

arrow
profile_image
vdávalka
od 27. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nějak se nám to stočilo k řešení hypotéky od prvního příspěvku.
Jsem prostě jen holka pro kterou je svatba zásadní a důležitý krok v životě. Není to pro mě jen kus papíru to chci upřesnit. Každý máme v životě jiné hodnoty a stanovené priority to je zásadní. Já vnímám svatbu jako něco překrásného. jak už jsem psala v prním příspěvku myslím na to hodně.
Co byste tedy dělali v mé situaci. ?
Nebo jak se stím mám vypořádat a přestat se tím zabývat

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

máš pravdu, ale spíš jsme tím chtěly říct, že byste do hypotéky měli jít tak jako tak

Stále si myslím, že nemůžeš chtít po klukovi, kterému je 24, aby se chtěl ženit
V tom věku myslí na spoustu věcí, ale svatba mezi nima určitě není
Prostě to nech být a užívej si co máte

arrow
Neprodává v Bazaru

Naprostý souhlas s Lucis. Kluk má 24 let, je mladej, sám ti řekl, že svatbu nechce, tak bych ho nenutila a prostě počkala. Nech ho, až si k tomu dojde sám. Nůž na krk bych mu rozhodně nedávala, takhle ho akorát tak znechutíš. Spíš jsme ti tu radily ohledně hypotéky, abys myslela na zadní vrátka. Samozřejmě vám to může vyjít, ale já bych myslela racionálně.

arrow
profile_image
Chamarika
od 4. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud tě má opravdu rád, bude vezme si tě. Ještě počkej, tak rok. Můžeš mu naznačovat a občas připomínat, co by sis přála. Partner by ti měl dát modré z nebe ale na oplátku i ty jemu, co si přeje. Myslí taky na to, po čem on touží a snaž se ho pochopit. Přeji hodně štěstí.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtít po 7 letech společného života svatbu není nic proti ničemu. Netuším, jaký je v tom rozdíl pro muže, který ženu miluje. Vždyť vztah, společný život, bydlení je úplně stejný závazek, jako manželství. Pokud to tak není, je v tom vztahu něco špatně. Když je někdo dost starý na vztah se společným bydlením, společným fungováním, je přece i dost starý být manželem.
A ohledně hypotéky, stavby domu. Žádná sebelepší smlouva ti nezaručí, že nedopadneš špatně. Bance je naprosto jedno, kdo jí dluh zaplatí, ona chce peníze. Ani manželství ti to nezaručí, ale jak už někdo psal, nedá se jenom tak utéct.
Pokud si tě muž po 7 letech nechce vzít, má tě málo rád. věk to určitě není, co by mu v tom bránilo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené