arrow
profile_image
radulča
od 22. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,neznáte někdo TRF, přírodní produkt-čaj od www.miss-kosmetika.cz (monika Žídková)?Prý několikrát zrychluje metabolismus,působí jako carnitin,odvede přebytečnou vodu,pomůže i na celulitidu.... a vše přírodně,bez zatížení organismu...Budu moc ráda za každý názor ,radu....

Ahoj,
TRF mám a za mě můžu říct, že jediný účinek, který jsem zaznamela, tak že mi po tom bylo opravdu teplo, že jsem i v zimě byla spocená, ale s celu to ani nehlo ani trochu a o hubnutí nevím, neměřila jsem se. Pak si ještě vzpomínám, že jsem měla docela rozhozené zažívání. Pořád mi zbývá půl balení a nevím co s tím, dál už to užívat nechci.
Je ale pravda, že kamarádka vyzkoušela jednu malou dávkou a nemohla ani v noci spát jak to na ni působilo, jiná kamarádka zase zhubla. Asi jsem vyjímka co potvrzuje pravdilo. Takže jestli tě to zaujalo, tak za vyzkoušení nic nedáš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ja som kupila TRF mojej mame, už je na konci prveho balenia a ani gram dole. Na to kolko to stalo som docela nastvana. Ale co uz. A to aj cvicila.

arrow
profile_image
Kájouš
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nevím, jestli se bavíte o tomto výrobku , ale znám dvě slečny , které po tom zhubly a docela rapidně. Ale pokud vím, mělo by se to kombinovat se sportem, rychleji po tom člověk spaluje.

arrow
profile_image
Sandrate mojeid
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, jestli toto téma ještě sledujete, ale má s tím výsledky ještě někdo další? Momentálně probíhá sleva na ČapniTo a zároveň je k tomu poslání upraveného jídelníčku na hubnutí individuálně podle potřeby.

arrow
profile_image
luciesatna
od 24. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem po tomto přípravku zhubla docela dost(v objemech, ne moc na váze), ale není to jen o samotném pití TRF, muste u toho upravit jídelníček a cvičit, a TRF hodně zrychluje spalování, když cvičíte. Ale je pravda, že na každého to působí jinak. Já si třeba dávám půl čajové lžičky v 10 dopoledne. Když jsem užívala plnou dávku 2x denně, tak jsem nemohla spát a hodně mi bušilo srdce. Teď je to ok a celulitida už skoro není.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené