ahojte,čítala som Vašu diskusiu a chcem sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosti s trvalým zväčšením pier pomocou silikónového implantátu PermaLip..je to nová technológia,ale nenašla som fotogalériu s výsledkami. Ja mám zväčšené pery s injekciou so vstrebatelným materiálom,ale čakala som od toho viac,chcela som vačšie pery,také plnšie a nič moc,stálo to 9000,. a pery nikde..možno trochu,vidieť to iba ked ich mám obkreslené ceruzkou,ale Angelina Jolie nikdetáto metóda stojí 30 000,.a je to trvalé,máte niekto skúsenosti,alebo viete poradiť kočky? dík moc

tak za 30 tis, to už byse ti vyplatila spíš operace, ne?

no ale operácia neplní ústa,nespraví nejaký extra efekt,čo som videla,tu si vyberáš velkosť od prirodzených až po zmyselné...tak nad operáciou určite neuvažujem,lebo neviem,či je ten efekt taký aký očakávam

arrow
profile_image
November1
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jdu v pondělí na tento zákrok k MUDr. Šulcové, tak pak se pokusím dát vědět.

arrow
profile_image
November1
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
jsem 4. den po zákroku. Vše se hojí velmi dobře, bolest byla jen po cestě domů. Otok už je téměř pryč, akorát jak to tak vidím, rozdíl bude jen nepatrný. Tipuju, že chlapi nepoznají nic, ženské snad ano. Je fakt, že se mi ret v poslední době už hodně ztenčoval, takže teď vypadá jak před pár lety, řekla bych. Celkově ale můžu tuto techniku určitě doporučit, vč. sympatické a příjemné MUDr. Šulcové Hejnalové.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

November, prosím tě kolik si u paní doktorky platila za jeden ret? Já byla u Dr. Paulise na konzultaci a chce dvacet tisíc za jeden ret a čtyřicet za oba. Přijde mi to opravdu přehnané, vzhledem k jednoduchosti zákroku, lokálni anestezii, žádné pooperační péči a dalším věcem.

arrow
profile_image
November1
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Giia
Jestli si dobře vybavuji, bylo to 8000,- Kč za implantát + 2000,- Kč za zákrok. Já měla jen horní ret, dohromady tedy 10000,- Kč, kdybych šla na oba, měla bych to za 18000,- Kč. MUDr. Šulcová má cenu určitě nejlepší. Jinak aktuálně pořád zvažuji, jestli to nebyly vyhozené peníze. Není na mně vidět žádný rozdíl , nikdo si ničeho nevšiml (ani rodiče).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to je vidět, že doktoři opravdu ty ceny střílí od boku když můžou. Neskutečné. Já platila u Šulcové 25 000 Kč za oba, za jeden chtěla 17 000 Kč. Ale to by mi ani tak nevadilo, jako to že s paní doktorkou ani výsledkem nejsem zatím vůbec spokojená. A nejde o to, že zvětšení není tak vidět. Každopádně než jí tady napíšu špatné reference, ještě chvíli počkám jak se k tomu celému postaví. Já jsem po zákroku deset dní a vůbec to neprobíhá v pohodě, ani u mojí kamarádky, která byla na zákroku hned po mě.

ahoj jsem po permalipu týden, a být to větší velikost tak jsem happy. chtěla jsem hodně plné rty ač vím že by to vypadalo nepřirozeně, bylo mi řečeno že mám největší který se vůbec dělá tzn. 3. velikost, chtěla jsem se zeptat jakou velikost máte Vy ? díky Lea

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To Lea: Já mám velikost tři v hornim rtu a velikost dvě v dolním, také to není vidět. Respektive rty se mi předního pohledu naopak trošku zmenšily (je to logické, prázdný pytlík vypadá také větší než do něj něco napěchujete), ale z profilu je to vidět. Z profilu jsou vystouplejší.
Ohledně paní doktorky Šulcové-Hejnalové o níž jsem se zminovala, že s hodnocením počkám, tak nyní jsou to dva měsíce po zákroku.

Do teď nemám potvrzení o zaplaceni, prostě žádný papír. Rty křivé podle toho jak se mi implantát pohne. paní dokotrka mě i mé kamarádce tvrdila, že nám nedela krátké implanáty, že prý dokonce nesmí být implantát v celé délce rtu. Výsledkem toho je, že nám oběma se implantáty pohybují. Nemluvím o tom, že prostor, který se pro implamntát děla, nám vytvořila špatně. Na jednom konci rtu jakoby implantát měl vyhřeznout ze rtu a na druhém konci je zajíždí dost hluboko do tkáně.

Tak špatnou práci, neochotné a neprofesionální jednání jsem však v životě nezažila. A to stojím nohama pevně na zemi, vím že vždy nemůže být vše podle mých představ a snažila jsem se do poslední chvíle jednat s paní doktorkou po dobrém. Ale jak se říká, když to nejde po dobrém, půjde to po zlém. Jelikož paní doktorka už mi ani neodpovídá. Jelikož jsem jí ten kec ohledně velikosti uvěřila, nechala jsem si horní narovnat (málo platné, když je krátky jezdí si po rtu opět jak chce a stejně tak dolní), během nápravy mě zničehonic střihla do dolního rtu a aniž by se omluvila ránu zašila, ani bych nedivila kdyby měla něco vypito. Dolní ret jsme měli narovnávat toto pondělí, měla jsem domluvený termín a dr. jen potvrdit hodinu, pro jistotu už ani nereaguje.

A podvod jaký udělala na kamarádku, to Vám tady napíše ona sama, to je na román. V každém případě si nani prosím dávejte pozor, zvláště ti, co by případná náprava u jiného chirurga zruinovala. Ještě chci upozornit, že mám za sebou liposukci, operaci nosu, augmentaci prsou a vždy bylo vše v pořádku. Protože chirurga si vždy zodpovědně vybírám stejně zodpovědně se léčím. Dr. Šulcová by neměla mít licenci ani na vypalování bradavic.

arrow
profile_image
Loren11
od 16. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

PermaLip měla kámoška, už ho má venku, jasně že zjizvený uvnitř ret, ale lepší než s ním. Teď chce zkusit tu novinku s metacrilem jak je tu ten článek, ale asi ji nevezmou, protože už ten ret je poškozený.

arrow
profile_image
November1
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Giia:
Tak to je mazec! To mě mrzí, že máš tak špatnou zkušenost. Vidím, že na tom nejsem ještě tak špatně, i když mi občas taky trochu přijde, že mám ret zešikma. Ale říkala jsem si, že to tak asi bylo už předtím.
Také mi přijde, že implantát mohl být delší, i když je možné, že by to pak dělalo neplechu. A nebo by to naopak opravdu zvětšilo ret.
Těžko říct - mně přišla doktorka fajn, milá, sympatická atd. Když jsem ale po pár dnech spustila s tím, že zvětšení je malé, resp. žádné, tak mě přesvědčovala, že malé není a že kdyby byl implantát větší, vypadala bych jako kačer apod.
Prostě u takových zákroků není možné uplatnit reklamaci, obzvláště když to je v té jejich smlouvě (kterou mi mimochodem dala k podpisu po zákroku, kdy začala odeznívat anestezie). Člověk je úplně bezmocný, zaplatí 10.000,- a výsledek nikde.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě nyní napsala MUDr.Šulcová,cena horního rtu i s materiálem je 25tis.kč.Máte někdo fotečky po zákroku od MUDr.Šulcové?Děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené