arrow
profile_image
Adel1
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S přítelem chceme příští týden vyrazit do Tuniska, ale stále nevíme jestli na Djerbu nebo na pevninu.
Nemáte někdo zkušenosti, kde by to mohlo být hezčí, příjemnější prostředí atd?
Uvítám jakékoli příspěvky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

já jsem s rodiči byla vždy přímo v Tunisku, minulý rok jeli rodiče na Djerbu. Myslím, že Djerba je lepší volba - lepší prostředí (a hezčí) a i vzhledem k momentální situaci, kdy je v Tunisku sice už klid, ale okolní arabské státy mají do klidu přece jen ještě daleko, je bezpečnější Djerba.

Reaguji na Adel1:
Na Djerbě není víceméně nic, ale pokud se chcete jen opalovat, tak je to dobrá volba
Tunisko - pevninu, mám docela projetou a nejvíc se mi líbilo v Monastiru. Ale ani Hammamet nebyl špatný a naposledy jsme byly s kamarádkou v Sousse, ale to jen kvůli open air parketu Bora bora, který byl tak 3 km od našeho hotelu.
Jinak se mi Sousse líbilo nejméně.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já žádný zásadní rozdíl mezi Djerbou a pevninou nevidím. Ale je fakt, že na Djerbě není skoro nic a tak je i možnost výletů omezenější. Také je tam trošku větší vlhkost a sem tam více zafouká

Já jsem byla taky u Monastiru. Každopádně do Tumiska už bych se nevrátila. Je to dovolená o válení se, jinak tam člověk nemůže skoro nic. A pokud budete mít pásek na ruce all in, tak si dej pozor na pouliční obchodníky, budou vás mít pak za šíleně bohaté. Teda to je aspoň moje zkušenost..

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem byla jen na Djerbě na pevnině ne, ale líbilo se mi tam moc. Na výlet jsme vyrazili lodí a vezli nás na nějaké pobřeží, kde měla údajně být nejčistší voda (opravdu byla průzračná). Na té lodi byl i kulturní program, kde nám hráli nějaké divadlo v převleku za piráty. A jinak jsme vyrazili třeba na nákupy na trhy, tam se mi taky líbilo, akorát to jejich pověstné smlouvání bylo vtipné A nějaký program jsme měli vždy i večer v hotelu, takže, že by tam nebylo co dělat říct nemůžu. Ale někdo chce třeba víc vidět památky, tak to pak chápu.

arrow
profile_image
Bee222
od 20. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

teta se strejdou létali dlouhá léta na Djerbu a byli spokojeni, ale oni jsou, pravda, vyznavači klidnější dovolené s válením se na pláži ve společnosti all inclusive drinků... Mají oba náročnou práci a chtějí si opravdu odpočinout Takže pro tohle je asi Djerba dobrá volba Pevninu v Tunisku nevím...

Djerba, ačkoliv jsme byli v 5*kovém hotelu, byla moje nejhorší dovolená...jeden úchyl za druhým , teplý moře ve kterém plavaly nějaký chaluhy co píchaly , mělčina byla asi ještě 100 metrů od břehu , neustále otravní plážoví obchodníci, neustále smlouvání............Nedá se tam nikam jít, protože tam nic není!! Jídlo bylo tedy dobré, ale když jsem viděla, kam vynáší zbytky (za hotel), kde to hnilo a páchlo naprosto šíleně.........no brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....jo a taky z klimatizace sousedům vypadl škorpion Opravdu nejvíc hrozná dovča, nuda, nuda, nuda..a mentalita místních katastrofa...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Ale je fakt, že na Djerbě není skoro nic a tak je i možnost výletů omezenější. Také je tam trošku větší vlhkost a sem tam více zafouká

Přesně tak,osobně bez slunečníku tam nešlo vydržet.Já bych na Djerbu už nikdy teda nejela,nejhorší dovolená,kterou jsem zažila.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sandee: byla moje nejhorší dovolená

Cituji SOLU: nejhorší dovolená

A tak to mně se tam líbilo moc, měli jsme fakt štěstí na hotel a delegátku, špičkové služby. Žádní otravní prodejci, milí lidé. Jinak k tomu moři - první 3 dny ok, zbytek doslova děs a hrůza - "připlavalo" tam snad milion řas, od břehu cca 5 m široký pás, hnus. Ale tu samou zkušenost mám i s pevninou. Takže pokud chce někdo opravdu krásné moře, tak Tunisko jako takové nedoporučuji.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sandee: z klimatizace sousedům vypadl škorpion

Nebyl to spíš šváb? Jinak teda brrr, já bych se asi po....

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Flame: A tak to mně se tam líbilo moc

Konečně taky někdo komu se tam líbilo tak, jak mně. Já jsem byla z Djerby nadšená. I když ty řasy byly nic moc.

arrow
profile_image
limi
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Do Tuniska už nikdy víc. Byla jsem na Djerbě v hotelu Garden Park myslím že 4 hvězdičky? Tehdy možná 5. Už si to nepamatuji. Jeli jsme s malými dětmi (2-3 a 6 let a ještě s rodiči. Bydleli jsme ve třetím nebo 4 patře. V hotelu nebyl výtah, takže kočárek jsme jak blbci tahali nahoru dolů. Uklízečka nám ukradla holící strojek v té době za 8tis. a vedle k sousedům se po balkonech vyšplhali a rozmlátili balkónovky a taktéž vykradli. V noci jsme stavěly komínky z panáků pro případ, že by někdo otevřel dveře a snažil se něco podniknout. Dětský bazén místní děti (9+) používali jako WC takže v něm plavalo i to, co by jste nechtěli na dovolené vidět. Když se jali Češi s kamerou onu "nádheru" natočit, vyběhl z kuchyně kuchař s nožem na maso a začal natáčející ohrožovat. Delegátoři nereagovali na naše stížnosti a i když se to později v Česku řešilo s danou nejmenovanou cestovní kanceláří soudně, žádnou náhradu škod jsme nezískali. U snídaní typem švédské stoly místní děcka přišli vzali kus jídla zakousli a vrátili mezi jídlo zpět.Takže slova Tunisko a Djerba = husina.

arrow
profile_image
limi
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na limi: Když se teď dívám na daný hotel po letech má už jen 3 hvězdičky. A podotýkám, že problémy nakoupit něco mimo komplex. Koupili jsme si venku balík vody a dostali jsme vynadáno u brány že to neexistuje.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nicolen: Konečně taky někdo komu se tam líbilo tak, jak mně. Já jsem byla z Djerby nadšená. I když ty řasy byly nic moc.

Pro mě to byla jedna z nejlepších dovolených, ale jak říkám, bylo to především díky hotelu a službám S těma řasama se bohužel nic dělat nedá, no Jsou prostě všude v Tunisku, snad jen na Tabarce by neměly být, ale tam jsem ještě nebyla. V Sousse a v Nabeulu jsme ještě jako "bonus" měli medúzy...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené