arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,nemáte některá zkušenost,jak se při redukci a modelaci dá určit tvar,jestli je více možností?Děkuji Lenka

arrow
profile_image
Courtney
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenko, budoucí tvar je určen výchozím. Základna se nezmění. Nejsnažší je kouknout do zrcadla a prsa si jednoduše přizvednout nahoru.

arrow
Neprodává v Bazaru

Moc děkuji,a neposlala by jste mi některá foto před a po,jen tak pro představu.Předem děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, pro představu se mrkni do mého profilu........ale mám jen modelaci

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,mě doktor rukou vymodeloval prso jak to bude asi vypadat a zbytek jsem nechala na něm.Jsem po modelaci v září 2009.Krásný byly tak měsíc možná dva po opce, takový naďuclý a bachratý.

arrow
profile_image
Mína
od 14. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sabadoška

jak už tu holky psaly - základ je dán. Ale dají se podle vlastní představy upravit dvorce - resp.jejich velikost.
Já mám modelaci a u jednoho malé zmenšení z důvodu asymetrie. Ještě jsem ve fázi zalepení,takže se nemůžu pochlubit tak krásnýma fotkama jako denynka a Miluna.

Cituji Mína: ní,takže se nemůžu pochlubit tak krásnýma fotkama jako denynka a Milun

no ale už te´d vypadaj perfektně!

já jsem taková zklamaná,po opercai jsem párkrát něco maličko přibrala a zase zhubla a je to na prsou znát,sice pořád vypadaj líp než předtím,ale pevnost nic moc...

arrow
profile_image
Mína
od 14. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petronela

děkuju
Když jsem byla na sonu a mamografu před operací,tak mi tam dr. řekl,že mám na svůj věk ještě žlázu fertilního typu a na můj dotaz jako jestli je to dobře nebo špatně mi odsekl,že už by ji očekával spíš atrofovanou a zastoupenou tukem,........sprosťák jeden,mi jako chtěl naznačit,že už jsem STARÁ Takže,až se tak stane ,tak ta prsa povolí zcela určitě. Ale tím teď nechci říct,že je to příčina u tebe

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky holky,každopádně je asi nebudu mít tak hezký,jako s anatomy.No ale pořád to bude lepší,než co tam mám teď,aspoň doufám.Teprve jdu na konzultaci,tak uvidím,co mi řeknou.Ach jo,taky chci mít hezký prsa.Určitě to chce mít stálou váhu co?Nehubnout,ani netloustnout.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se strašně těšila,najednou bylo po mindráku a je to všechno pryč,myslím radost.Taky jsem myslela že mi vydrží buclatý aspoň 10 let a né 2 měsíce.Měla jsem i mírné zmenčení a teď mi zas vyrostly.Asi nemám od Boha dar pěkných prsou a to bych si je tak strašně přála.
Je fakt, že na 1 místě jsou zdravá prsa, tak se toho holky držme.

arrow
Neprodává v Bazaru

MilunaM- poslala jsem ti SZ.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mína
Moc hezký prsíčka, až budeš mít pryč modřinky, tak to bude super.Tobě budou držet, máš je menší, mměla jsem si je taky nechat vzít víc.Já se trochu bála, protože mám břicho jak balon.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji MilunaM: Taky jsem myslela že mi vydrží buclatý aspoň 10 let a né 2 měsíce.

Cituji MilunaM: Asi nemám od Boha dar pěkných prsou a to bych si je tak strašně přála.

Tohle ale není vina ani tvoje, ani tvých prsou... je to naprosto normální pooperační průběh... prsa jsou plný, pevný a kulatý fakt jen těch prvních pár měsíců... pak změknou, povolí, poklesnou... ne moc, ale přece... ještě jsem za ty dva roky co jsem tady neviděla jediný prsa po modelaci či zmenšení, který by vydržely i rok po opce tak krásně pevný a kulatý jako krátce po ní... to je bohužel fakt se kterým musíme všechny počítat

arrow
Neprodává v Bazaru

Sabinko,ty máš prsa pořád nádherný i po takový době

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

sabadoška
Jé děkuju Však já jsem pořád s prsama moc spokojená, jsou lepší než jsem si vůbec před opkou dokázala představit ... Ale jsou jiný než byly po opce - to byly takový kulatější a hlavně pevnější... to prostě časem opadne, prsa změknou a jsou úplně normální, pohyblivý, tvárný... Zrovna dneska jsem si vzala nižší podprdu a několikrát za odpoledne jsem musela do ní prsa po předklonu "nahazovat" - to je zrovna něco, co jsem si krátce po opce myslela, že to patří k minulosti (k velkým a povislým prsům)... prostě skorem každá z nás má po opce neuvěřitelnou radost, že má prsa skorem silikonově pevný a pak se to začne vracet do "normálu" a to je trošku rozčarování, ale prostě to k tomu patří

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené