arrow
profile_image
Veronika141
od 19. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat jestli tu někdo z Vás nemá zkušenosti s fibroadenomem.. Už asi od jedenácti let mám v prsou (v každém jednu) velkou tvrdou zaoblenou ohraničenou bouli, která nijak nebolí, od jedenácti let mi do mých 15 let docela hodně narostly ale teď už nerostou vůbec (je mi 1. Nebolí. V 11 letech jsem s tím byla u lékaře ale tam mi řekli, že mi to zmizí, že to souvisí s dospíváním. Od té doby o tom nikdo jiný kromě mě neví. Mám strach to začít takhle pozdě řešit. Minulý týden mi našli doktoři na ledvině cystu která má 4 cm na 4,5 cm a budou mě posílat na Magnetickou rezonanci, myslíte, že přijdou i na tyto bulky v prsou? Taky mám problémy se žlučníkem a vysokým tlakem, tak nemám ani sílu to nějako teď řešit. Chci se jen optat jestli s tímto nemáte někdo zkušenosti a jak se to popřípadě řeší a jak se pozná jestli jde vážně "jen" o fibroadenom.. Popřípadě nemáte někdo nějaké typy na bylinky či léky, které by mi s tím pomohly?

arrow
profile_image
Casy1
od 19. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také ho v jednom prsu mám, chodím pravidelně na ultrazvuk, ale doktorka mě ujistila, že v nic nebezpečného se přetvořit nemůže, jen kdyby příliš rostl, tak by ho operativně vyřízli, aby nepřekážel. Takže bych se nebála, že by se s nimi od 11 let stalo něco vážného, zajdi na ten ultrazvuk pro svůj klid:) A mně tedy byly doporučeny nějaké doplňky stravy s pupalkou, nepamatuji si už ale bohužel název, nezkoušela jsem je.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jak se pozná jestli jde vážně "jen" o fibroadenom.
S jistotou ti to určí pouze lékař , pro klid duše si dojdi na mamologii vzhledem k tvému věku si budeš muset mamograf zaplatit sama , nebo pokud ti obvodní lékař napíše žádanku, kde uvede číslo anamnézy teď nevím jaký je to kód, to ti řekne lékař budeš mít vyšetření zdarma.
Řekla bych , že fibroadenom není tvrdá bulka ten je spíš ohraničený, pohyblivý, ale může to být cokoliv. Určitě není pozdě to řešit nestresuj .
Jinak v klidu cysta na ledvině nic neznamená jak se tam zjevila může zase zmizet nebo přetrvávat bez obtíží. Zkus si místo nesmyslných doplňků stravy najít nějakého homeopata , který tě bude léčit komplexně ( přeci jen tu vyjmenováváš dost symptomů a jedno s druhým souvisí) Já na homeopatika nedám dospustit, jsou velice účinné.

arrow
profile_image
Lujinka
od 7. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Veronika141: Taky jsem měla fibroadenom v 17 letech a běhala jsem kvůli tomu od jednoho doktora k druhému, protože každý na to měl jiný názor. Poté jsem se dostala k jedné primářce, která řekla okamžitě operovat, protože nikdo neví jak se to chová uvnitř. Čili jsem šla okamžitě na operaci a následně byla provedena hystologie. Rozhodně bych jakoukoliv bulku v těle nepodceňovala a raději to řešila...teď je to bulka, ale za pár let či měsíců to může začít rakovinově bujit a to už je horší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené