Upřímně snad neznám chlapa (včetně mých ex) , co by byl bez vad a za ty roky jsem už přišla o ideály, že ve vztahu klape vše na 100%.

arrow
profile_image
mariane
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sierral
to je teda něco ,máš být jako ráda že nechodí do bordelu a hospody jo?
no já nevím,pokud máte vztah na dálku tak by jste si asi měli víc věřit.tobě nevadí že si vyměnuje s jinýma fotky? vadí.on to ví a přesto to dělá dál,a už to před tebou ani netají.
chápu že si s ním rozumíš ale já bych tohle neskousla.
můj přítel taky jezdí prac. pryč,ale já jsem doma,vyrazím s kamarádkou a ne abych naháněla cizí chlapi a to samé on v cizině,dělá od rána do večera a večer si třeba hodinu voláme.
takže za mě-já bych se na něj vykašlala a našla si někoho pro koho budu na prvním místě já.
představ si,budete mít děti ,ty doma on v práci a bude tam třeba nahánět zase ženský ale už ne přes net,ale naostro.
takže divná určo nejsi,mě by to taky vadilo.máš pravdu ve vztahu není vše na 100% ale tohle mi přijde moc

Říká se, že chlap je lovec a musí si stále něco dokazovat...dospělý se častěji realizuje v reálném než ve virtuálním vztahu.
Mně přijde zvláštní, že tě do toho, i když nepřímo, zapojuje.Buď se řídí heslem, že pod svícnem bývá největší tma nebo je trochu nevyzrálý a je to od něj způsob jak ti ukázat, že je o něj zájem (...a nepřímo tě "dokopat" do manželství).Může to být samozřejmě jen záliba, ale já bych mu jasně naznačila, že tudy cesta k mému srdci nevede.
Nebojíš se spíš toho, že rozchodem s ním bys přišla o něj-nejlepšího kamaráda spíš než o něj-nejlepšího přítele?

To mi jeden tvrdil taky, jak rád flirtuje, ale že miluje jen mě a že by mi nikdy nezahnul, ale že si píše se slečnama jen tak ze srandy a že si do nich občas nějak rejpne nebo tak. Vždycky mi to dával taky číst, neměl přede mnou tajnosti... Říkal, že jen má rád společnost a rád si popovídá, víc si rozumí s holkama než s klukama, a rád je škádlil. Je pravda, že to vše bylo jen v mezích psaní po ICQ a na facebooku, ale i tak mi to šíleně pilo krev....takže ti rozumím. Nejprve jsem to trpěla, pak mi jednoho krásnýho dne došla trpělivost a řekla jsem si DOST, tohle nebude snášet. A bylo vyřešeno. Pořád jsem totiž čekala, že se to zlepší, že si mě bude víc vážit, že si uvědomí, že jsem ta jedniá apod....a čekala jsem a čekala a doufala a doufala a nic. Tak jsem to zabalila. Pak jsme se k sobě na chvíli vrátili, tak se snažil, choval hezky, ale pak to opět sjelo do starých kolejí. Přitom to byl pro mě jakýsi ideál, rozuměli jsme si, povídali i ovšem možném i nemožném a jinak by mi vyhovoval. Jenže si mě nevážil a byl si mnou moc jistý....pravda, asi to byla i moje chyba, že jsem to nechala sklouznout až tak daleko, že mě bral jako jistotu. Do dneška mi to mrzí, ale už s tím nic nenadělám. Třeba se z toho jen poučím do budoucna. Co ti poradit nevím, sama si dodneška vyčítám, že jsem pustila chlapa, který mi velmi vyhovoval...ale už jsem nevěděla, jestli je to všechno normální a je jen komunikativní nebo je to bylo horší než jsem si chtěla připustit. Chlapi si pořád musí něco dokazovat a už nevím co je a není v normě.

Jediným jsem si ale jistá, nevážil si mě a měl mě jistou. A to byla hodně velká chyba. A skoro si myslím, jestli to u tebe nebude totéž.

Promiň za sloh, nějak jsem se rozepsala

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Souhlasím - myslím, že divná rozhodně nejsi...

Co jsi a nejsi schopna tolerovat je pouze na tobě a tebou daných hranicích - pokud nějaké ženské nevadí, že ten její chodí do bordelu ( neb to není láska, ale jen sex ), pak má na to svaté právo.Pokud nějaké nevadí, že její muž sedí každý den v hospodě, přijde domů a táhne z něj jak ze sudu - opět je to její právo.

Tobě to, že si tvůj přítel píše a vyměňuje fotky s jinýma holkama vadí, dokonce to byla jedna z příčin kvůli které jste se rozešli. Tvůj přítel to ví a stejně to dělá dál a ještě alibisticky veřejně, aby jsi nemohla nic říct ?

Za sebe - já bych to také nekousala... Internetový svět a platonické vztahy jsou možná nebezpečnější, než ty reálné ( vysníme si něco, co neexistuje ), rozhodně v tom nevidím nic nevinného... Nepřipadá mi to normální a pro mě osobně by to bylo naprosto nepřijatelné...

Ty jsi ochotná to řešit, tak to řeš - dej jasné ultimátum, nechť si vybere, zda mu víc záleží na ciber kámaradkách ( milenkách, nebo jak to nazvat ), nebo na tobě.

Osobně bych o něm neměla valné mínění, protože to co popisuješ není standartní a to, že to dělá vesele dál ,aniž by řešil co to dělá s tebou také o něčem svědčí...

Nic z toho co bylo napsáno - dle mě nesvědčí o tom, že by si něco dokazoval ( v mejch očích snad jen svou zoufalost ). Zralej, inteligentní chlap si dokazuje své kvality např. v práci, ve sportu..V rodině - právě tím, že něco dokáže, postará se o rodinu a ta je milující a fungující...

Ale to co zde bylo popisováno jako dokazování si něčeho - hospoda, ******, internet - tak to je pro mě pouze trapnost a zoufalost...

Ale jak jsem psala, každý to máme takové jaké si to uděláme... Takže je na tobě jak se k tomu postavíš. Rozhodně nejsi divná, když ti to nepřipadá v pořádku.

arrow
profile_image
delilah1
od 2. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No moc normální se mi to nezdá. Já bych to netolerovala v žádném případě.
Btw: Toto se nedávno stalo mé kamarádce; odstěhovala se k partnerovi, opustila vše- práci, rodinu, byt- a on se s ní pár dní po nastěhování rozešel, protože si našel jinou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tohle jsem zažila s mým bývalým.
Přišla jsem na to, že si píše s holkama po netu... no, né že by mě to těšilo, ale pokud by šlo jen o výměnu pár vzkazů na nějakým portálu, např. Lide, tak co už. Jenomže Lide přerostli v ICQ, ICQ v SMS, SMS v reálné schůzky, některý z nich vozil i autem.. A když jsem na to přišla, tak buď kamufloval - například, že se jedné o kamarádku ze školy apod. (kecy) a nebo mi řekl, že mi to neřekl, jelikož bych byla naštavná a nebo bych žárlila. No teda, promiňte, ale komu by se tohleto líbilo, že.
Párkrát mi došla trpělivost a řekla jsem dost, už nebudu tolerovat. Pokaždé ale slíbil, že už to nikdy neudělá. Nikdy nedodržel. Nikdy. Vždycky jsem něco našla/zjistila/dozvěděla se.
Nakonec se rozešel on se mnou. Důvod vlastně ani nevím, ale určitě v tom byla moje "neopodstatněná" žárlivost a podobně. Ale jsem ráda a to děsně, měla jsem ho nechat já a mnohem, mnohem dřív. Pokud by mi tohle někdo dělal znovu, už bych to netolerovala. Nikdy.
Toť moje zkušenost

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

To, že tě němá jistou ti nezaručí ,,úctu,,... Musíš znát svou cenu a mít svou hrdost.

Znovu opakuji, že argument druhu - kamarádi, kolegové to dělají taky ,tak co, to je omluva,vysvětlení ? To by ti taky mohl říct - kamarád má každý měsíc jinou milenku, to je dneska standard, tak se nediv...

Postrádám zde toleranci, vyzrálost a nevím jak to přesně napsat...Já bych s takovým člověkem nebyla...

Pokud chceš udělat definitivní tečku, pak to lze - odstěhovat se a nevolat, nevidět a to je jediné možné řešení...

V opačném případě to asi budete řešit neustále do kolečka a dle mě se to u takového člověka skutečně může změnit i v randění v reálném světě.. Ostatně jsi ccelej týden pryč a nemůžeš vědět co dělá ( čímž pochopitelně netvrdím, že něco takového dělá )...

Bohužel v tomhle ti nikdo moc neporadí..Musíš se rozhodnout sama - jak chceš žít...

arrow
profile_image
endy
od 2. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sierral: Ale když jsem pár dní s ním, tak je zas všechno zapomenuto a to že si rozumíme, pak převáží vše ostatní. Pfff, kde vzít odvahu "říct dost"

Ahoj, na tohle bych ještě navázala, když pak tu odvahu najdeš, řekneš dost, tak se nějaký čas budeš plácat v tom, jestli si udělala dobře....
Sama moc dobře víš, že to tak nejde - ono jakkoli se tvůj partner může zdát ideální, jisté je, že vedle něj nebudeš šťastná, protože bohužel chce aby ses ve všem přizpůsobovala ty jemu, což ti očividně vadí. Ano, vztahy jsou o kompromisech, ale ne neustálých ústupcích z jedné strany.
Také, jak tady psaly holky já osobně hledám takového partnera, který svůj čas a energii bude investovat do našeho vztahu a ne jinde! Každý/každá jsme jiný/á a tudíž máme odlišné postoje k věcem, takže co udělá šťastným někoho, neudělá šťastným druhého... Držím palce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené