Dostala jsem papírek, který jsem si měla nechat potvrdit u doktora, že jsem absolvovala prevetntivní prohlídku. Po odevzdání jsem měla dostat poukázku 600Kč do lékárny. Když jsem ale přišla, paní mi sdělila, že tyto příspěvky byly zrušeny. A 600Kč můžu využít jen na nějaké očkování, což mi teda moc zajímavé nepřijde. Stejný to bylo před dvěma lety, dostávala jsem příspěvek na antikoncepci a pak to zrušili, zavedli ty poukázky a než jsem se nadála bylo po nich. Jsem u Metal Alianz a asi od nich odejdu. Poraďte kam.

arrow
profile_image
majdalena
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vyhovuje mi VZP. Ani ne tak pro poukázky na něco, ale spíš pro dostupnost smluvních lékařů. U některých menších pojišťoven se může stát, že lékař nebo zdravotnické zařízení s nimi nebude mít smlouvu. Toto je pro mě důležitější než příspěvky např. na antikoncepci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem u Vojenské a žádných výhod, slev či pod. jsem se nedočkala. Převážně mají akce pro děcka (léčebné zajezdy k moři apod.) anebo pro důchodce. Jediná výhoda snad je, že jsem se nikdy neocitla v situaci, že by mě někde nechtěli ošetřit..

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

27

Já jsem u hutnické. 500 na pernamentky,1200 na další zdravotní výdaje (očkování,ozdravné pobyty,kontaktní čočky ...) Příspěvek na pernamentky byl původně 1500,kvůli finanční krizi byl snížen.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky politickým představitelům, mají zdravotní pojišťovny zakázáno si konkurovat. Patrně kvůli VZP a její roli. Těch pár bonusů dávají snad všechny a podle signálů by i to mělo být zakázáno.

Cituji Ewiczkaaa: Já jsem u hutnické. 500 na pernamentky,1200 na další zdravotní výdaje (očkování,ozdravné pobyty,kontaktní čočky ...) Příspěvek na pernamentky byl původně 1500,kvůli finanční krizi byl snížen.

Hutnická má od 1. 7. změny, příspěvky snížili, na čočky a pernamentky už nepřispívají, pouze na očkování, nějaká preventivní vyšetření, laserovou operaci očí, rovnátka a ozdravné pobyty.

Cituji kukki: Hutnická má od 1. 7. změny, příspěvky snížili, na čočky a pernamentky už nepřispívají, pouze na očkování, nějaká preventivní vyšetření, laserovou operaci očí, rovnátka a ozdravné pobyty.

Přesně tak a jinak žádná pojišťovna už na pernamentky nepřispívá...

Ahoj, jsem u HZP, je mi 17 a chtěla bych fixní rovnátka. Neví někdo, kolik mi tahle pojišťovna bude hradit? Protože to moc nechápu podle těch stránek.. Někde píšou 1200, ale nevím, jestli na jednu čelist nebo na obě Díky^^

Cutecarrie
Na rovnátka přispívají už jen 300 ročně. http://www.hzp.cz/main/clanek.php?id=2737

kukki
Jejda, jak je to možné? Minulý rok to bylo ještě 1500 na rok a dalo se to kombinovat i s jinými členy rodiny, takže když byl jeden rodič taky u HZP, tak mohl dát svých 1500 na rovnátka dítěti a tím pádem se to sečetlo a příspěvek byl 3000 kč a teď ubohé 300? Ale díky za informaci

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucisek1111: 600Kč můžu využít jen na nějaké očkování, což mi teda moc zajímavé nepřijde

A proč ne? Je to prevence....

tak koukám, že není o co stát. Snad to po krizi zase zavedou.

Jinak na očkovaní nejsem, mám strach z jehel,takže žádných výhod nemůžu využít

arrow
profile_image
Mifulka
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
jsem u VZP a přijde mi, že nemám nikde žádné výhody. Přemýšlím, že bych přešla k nějaké jiné.
Zajímalo by mě u jaké jste pojišťovny a jak jste u ní spokojeni? Popřípadě jaké máte výhody.

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zastav sa na pobočke a oni ti povedia, čo VZP ponúka,alebo pozri na ich stránkach.Každá poisťovňa má niečo,bazén,vitamíny,zľavy, ale v podstate je to jedno.

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedávno jsem se na VZP koukala a nic moc jsem tam nenašla. Jen pár slev na něco pro děti do 15let nebo do 18let. Taky mě to zklamalo. Předloni jsem se nechala alespoň očkovat a vrátili mi nějaké peníze, ale teď to tam vůbec nevidím. Nebo špatně hledám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené