arrow
profile_image
elikk
od 3. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
byli jste někde na jihu Francie v dobrém hotelu s přijatelnou cenou? Tak do 8000 na týden- doprava vlastní.

Děkuji

No já to píšu kam můžu, ale neodpustím si to, byl to naprosto famózní zážitek, na který vzpomínám strašně ráda.

V jižní Francii jsem byla na zájezdu organizovaném školou. Autobusem. Trasa Monako (Monte Carlo) - St. Tropez (pláž Pampelonne, kde se natáček Četník) - Cannes (prošla jsem se po červeném koberci asi týden po festivalu) - Antibes (marineland = mořský svět, kosatky, delfíni, prostě nádhera) - Cassis (výlety po kalankách) - Marseille. Bylo to na konci června 2012. Cena 5000 Kč (bus - 19 h. z Liberce do Monaka, ubytování v hotelu F1 v Le Luc Le Cannet, pojištění, průvodce) . Jídlo jsme si kupovali. Den probíhal tak, že jsme cca půlku dne strávili poznáváním a druhou půlku koupáním. Naprosto mi to vyhovovalo, nebavilo by mě jen se válet na pláži, zase na druhou stranu chodit někde celý den taky není nic moc. Plánuji to zopakovat a každému doporučuji.

PS:Hotel cenově přijatelný, čistý, sloužil přesně účelu - přenocovat a ráno vyrazit a večer se vrátit. Pokoj s TV, satelitem, umyvadlem.

arrow
profile_image
Leňulka000
od 1. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já byla taky jednou na tom samém poznávácím zájezdě,akorát my byli ubytováni v mobilhome v Antibes.Taky bych se jednou ráda vrátila,nejvíc se mi líbilo v Nice,krásně azurové moře..a ta show s kosatkama a delfínama něco nezapomenutelného..

Cituji Leňulka000: show s kosatkama a delfínama něco nezapomenutelného

Přesně, myslím, že celý Marineland byl kouzelný. Ještě ti lední medvědi, lachtani a tučnáci Hrozně jsem si užila u těch kosatek "Splash", kdy se člověk postavil jakoby pod tu nádrž, ty kosatky plavaly po okrajích a vylévaly vodu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené