arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Nádherný je třeba Thassos, Telendos, čerstvá mám zprostředkovanou zkušenost z Chiosu a Skopelosu, ale záleží, jaké máte priority, s těma chlapama je to těžké, vím.
Taky nejdřív ofrňoval, jak jedině all inclusiv a kdesi cosi a sám teď říká, že už by takto nejel. Jinak já mám čerstvou zkušenost Rhodos, malá vesnička, studia, apartmány, jeden jediný hotel, skvělá typická atmosféra, domácí nám pekla buchty, nosila čerstvé hrozny a domácí štávy a kořalky. Moře na šnorchlování, skaliska v moři, kde se zdržovala hejna ryb, prostě bomba. Taky kupováno na last minute.
Ale chce to hledat, ne padnou na první nabídku. I když v lastech už se extra moc vybírat nedá. My měli fakt štěstí.
Já mám třeba ráda spíš studia a apartmány, jelikož ty hotelové komplexy mi připomínají paneláky, člověk je pořád vázán na časy snídaní, obědů, atp aneb klasická mentalita "když už jsme si to, táto, zaplatili, tak tam musíme jít i kdybychom měli prasknout" a to pro mě né.

EDIT: mrkni na Viamare nebo CK Alex, mám s nimi skvělou zkušenost.

Zakynthos je pěkný ostrov, rozhodně ho doporučuju procestovat - půjčit si nějaký vozítko, jet na výlet kolem ostrova lodí., mrknout aji do hlavního města, atd.... a tím pádem ale all-in ne-e... my bydleli v Tsilivi, randál tam trochu byl, ale člověk si po 2 nocích zvykne

arrow
profile_image
kisses
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji moc za další info Nakonec jsem našla to co by se nám líbilo na Zakyntosu a i na Kapverdách,tak budem ještě přemýšlet a rozhodovat se

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené