Chci se přihlásit do SA na pozici účetní. Po telefonickém hovoru s personalistkou jsem byla nadšená, ale na různých diskuzích jsem četla, že v této firmě nepěkně zachází se zaměstnanci. Máte, prosím, někdo pracovní zkušenost jako účetní v této firmě? Budu vděčná za Vaše příspěvky. Děkuju a pěkný den.

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Vendelinaaa: Ahoj. Přímo s účetní zkušenost nemám, ale firmou ano. Jako zaměstnavatel opravdu SA není ideální, ale ze všech oddělení si myslím, že zrovna u účetních to není tak hrozné. Vyzkoušej, přinejhorším ve zkušebce uteč. Já bych to zkusila.

Reaguji na foginka: Děkuju, seš hodná.

arrow
profile_image
EvianT
od 26. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

23

kamarádky známá tam dělá manažerku a prý místo účetní nic moc, docela ji od toho zrazovala aby tam šla, krom toho tato pozice je v inzerátech hrozně často, což mi příjde taky podezřelé..ale v dnešní době, co si budem povídat, není skoro žádné místo ideální. Dělám také účetní, peníze ujdou, ale ten stres a těch neplacených přesčasů..škoda mluvit.

arrow
Neprodává v Bazaru

SA opravdu není zaměstnavatel kam bych šla. 3x jsem si k nim dala životopis a nikdy jsem nebyla vybrána. Mluvím splynule anglicky, slušně nizozemsky. Vždy moje Cv odmítli.

Nehledě na to, že fluktuace zaměstnanců v SA je opravdu velká a i to mi ve finále udělalo obrázek toho, zač to tam stojí.

arrow
profile_image
Jarka147
od 12. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Můžu se zeptat jak to dopadlo?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené