Už 5 měsíců se zabývám pole dance a za tu dobu mám jen o kilo víc svalů a nějak se mi pozastavil růst síly, nejím maso, sotva jednou týdně a prostě nechci jíst a hlídat si bílkoviny, existuje nějaký prášek nebo něco co mi ty bílkoviny dodá a budu mít větší sílu neboli více svalů?

arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

prášek jako pilulka ne, ale můžeš zkusit proteinové nápoje, to je sypkej prášek, kterej smícháš s vodou a vypiješ (např. zde http://obchod.ronnie.cz/proteiny ), to je nejjednodušší, pokud to nechceš řešit stravou

a neublíží mi to nebo není na tom závislost.. ale zas aby to trošku mělo chuť já nedokážu vypít ani obyč. vodu natož s práškem

arrow
profile_image
Katy_S mojeid
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

závislost ne to se vyrábí ze syrovátky myslim, ublížit by ti mohlo leda v případě, kdybys toho konzumovala moc, každý by měl přijímat určité množství bílkovin a přehánět to neni moc zdravý, ale to si stačí lehce spočítat, kolik jich máš denně pít. Dělaj se ochucený, když si rozklikneš jednotlivý produkty na tom mym odkazu, tak tam máš na výběr, vanilkový, čokoládový, jahodový, malinový, jak kterej pro lepší chuť to mužeš pít s mlíkem. Já měla vanilkový a dalo se to pozřít normálně s vodou. Kdybys měla jo porblém s chutí, tak si to můžeš zamíchat do něčeho, třeba rozmixovat mlíko s nějakym ovocem a přidat tohle.

super tak moc děkuju jdu to omrknout

arrow
profile_image
Straccaa
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pozor! Protein do mlíka nedávat!! Nějak se ti mění ph a pro tělo je pak protein nevyužitelnej. Nebo nějak tak mi to říkal kamarád, kterej se v tom dost dobře vyzná a říká, že tohle je největší chyba co dělá hrozně moc lidí. Takže jedině voda

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jestli nejíš maso, zkus Šmakouna Je to skvělá náhražka masa (chuťově samozřejmě s masem nemá nic společného) a je to výborný zdroj bílkovin (podotýkám nízkokalorický). Protein je taky super, ale v nápojích je většinou i dost velké množství sacharidů.

Reaguji na Straccaa:

Dovolím si namítat, že to není pravda Manža cvičí už cca 15 let, takže už má dost zkušeností a vždy si protein dělal do mléka. V mléce je protein výživnější a samozřejmě také chutnější. Protein do vody je zase dietnější, ale zase není tak chutný.

Reaguji na anysekk:
jelikož se ted snažím jíst co nejméně nákladně, tak šmakoun určitě ne, ani mi nechutná, proto radši ty prášky mám jakýsi aminostar, tak uvidím 2. prosince, kdy jdu na měření, jestli se ty svaly pohnuly, už takhle mám furt 3 kila pod minimem svalů, co bych měla mít

Reaguji na anysekk:

jestli nejíš maso, zkus Šmakouna Je to skvělá náhražka masa (chuťově samozřejmě s masem nemá nic společného) a je to výborný zdroj bílkovin (podotýkám nízkokalorický)

Co jsem měla možnost vyzkoušet proteinové nápoje, tak ve všech bylo povětšinou umělé sladilo, ale klasický cukr určitě ne, to by všichni cvičí pijící proten. nápoje byli tlusťoši

arrow
profile_image
Blind_Star
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Proteinové nápoje, sojové mléko (dělá se i extra protein, jen na tu chuť si musíš zvyknout) nebo celkově soja, luštěniny.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji klaruskaska: Co jsem měla možnost vyzkoušet proteinové nápoje, tak ve všech bylo povětšinou umělé sladilo, ale klasický cukr určitě ne, to by všichni cvičí pijící proten. nápoje byli tlusťoši

Nemyslela jsem to tak, že když budeš pít protein. nápoje = budeš tlustá ale pokud má dostatečný přísun sacharidů v ostatní stravě a potřebuje dorovnat jen bílkoviny, tak je zbytečný cpát do sebe sacharidy navíc, ne?

Reaguji na anysekk:

Jj, to je jasný Já si protein také raději dělám s vodou

Reaguji na Blind_Star:

Přesně tak.

Můžeš vyzkoušet i sojové jogurty, nebo takovéto to sojové "maso", jestli ti by ti chutnalo. Nebo vaječné bílky.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A co zařadit nějaké sýry? třeba cottage, mozzarellu, ty by měli mít trošku vícbílkovin taky.. Jinak se doporučuje tvaroh, baští ho kluci na svaly, měla by to být taky samá bílkovina a dá se sníst na tisíc způsobů, na sladko i na slano..

Pak teda pokud jsi fanda tvarůžků, tak ty jsou jako zdroj bílkovin nejlepší, ale ne každý je má rád.. Ale mají opravdu hodně bílkovin a myslím, že jedno balení- cca 100g by mělo obsahovat bílkoviny na celý den..

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

presne tak, bielkoviny získaš aj zo syrov,tvarohu a tofu,a strukovín.
A na práškové sra*ky sa vykašli.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené