arrow
profile_image
Lucianka.N
od 23. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

méně než
10 příspěvků

Ahoj , studuje někdo obor Učitelství pro mateřské školy v Olomouci?, Zajímalo by mě, jak jste se připravovali k přijímacímu řízení. Také bych chtěla vědět jak je studium náročné. Co obsahuje logopedické a foniatrické vyšetření?

Děkuju za odpověď

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, předminulý rok jsem dělala test studijních předpokladů a ještě nějaký test, ale užv si nevzpomínam jak se menoval, ale byly tam otázky zaměřené spíš na děti a na psychologii. Hlásilo se tam asi 200 lidí a brali jen 20 takže jsem se nedostala, rok poté jsem se dostala na Učitelství pro 1. stupeň na Palackého, a zde studuji 1. ročník. Jestli si chytrá a zvládneš se učit na příjimací řízení tak to zkus ale moc velká šance není. No a foniatrické a logopedické vyšetření obnáší to, že zaplatíš doktorce asi 500,- ona se ti podívá do uší krku, nosu, něco jí tam řekneš a podle toho ti dá potvrzení pro školu, jestli to bude v pořádku(myslím že to každý doktor dá každému- ja byla 2x na tomto vyš. a každý mi to dal )

Reaguji na 1vka: Potvrzení od foniatra a od logopeda určitě každý nedostane... Kamarádka se dostala na 1.stupeň a potvrzení od foniatra dostala až na po čtvrtý - našel ji nějakou vadu na hlasivkách, proto jí ho nechtěl dát...nakonec ho přesvědčila a teď to studuje

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené