arrow
Neprodává v Bazaru

35
Kajca11 Poslat zprávu

Reagovat

Mám problém s ucapným nosem, ale to jen každý večer, když jdu spát, pak to v noci nevnímám a ráno, když se probudím. Hrozně mi vadí, že nemůžu pořádně dýchat. U doktorky jsem byla u obvoďačky a ta mi zakázala cokoli kapat do nosu, jen vincentku, ale ta mi nepomáhá. Chvíli mám nos zvlhčený, ale pak je to ještě horší. Problémy mývám, ale jen tak od září do dubna, v létě je vše v pořádku. Navíc mám nos strašně suchý, hodně větráme, máme zvlhčovač a nic. Na žádnou alergologii mě také neposlala, ale když mi dělali testy v deseti, tak nic. Problémem trpím asi 3 roky. Díky za rady.

Dojdi si na ORL a tam ti s největší ravděpodobností napíše sprej do nosu Tinkair. Já jsem měla 3 měsíce v kuse rýmu, klasické přípravky z lékárny to neřešily, tak jsem dostala Tinkair. Ten je na chronickou rýmu. Ale s támto jakmile začneš tak se blbě odvyká. Ale u mě naštěstí přestat šlo, protože jsem byla zrovna dva měsíce u moře a tam nebyl potřeba. (měla jsem ho už několik let)

arrow
Neprodává v Bazaru

No já tam právě šla a tam mi řekli, že musím musím mít doporučení od obvodní lékařky.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajca11: to je divné, taky jsem tam byla s podobným problémem a vzali mě normálně.. Jinak mě poslali pro jistotu na rentgen kvůli ucpaným dutinám, udělali mi výtěr z nosu a dali recept na kortikoidní kapky do nosu.

arrow
Neprodává v Bazaru

No bydlím v malém městě a jsou tu jen jeden den v týdnu a prostě tohle mi řekli, asi zajdu jinam, když tedy člověk nemusí mít doporučení.

arrow
profile_image
Agigue
od 1. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přítel měl to samé a zjistili mu alergii na roztoče. Zjistili jsme, že mu jiný polštář zase tolik nevadí a má to teď lepší. Vždycky jak lehl do postele, tak se prostě z polštáře a peřiny zvedl ten prach a bylo to. Zkusila bych teda rozhodně alergologii, mě kdysi taky nic nenašli a do roka jsem měla na pyl, alergie prostě vznikají a mizí jak chtějí..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Agigue: na alergologii musí být asi také doporučení, že? No my jsme před dvěma roky zdědili obrovskou kočku s neuvěřitelně dlouhýma chlupama, ale to bych měla asi alergii pořád a ne jen přes zimu.

arrow
profile_image
Bellaqq
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Agigue: souhlasím ...
Měla jsem to samé, vždy po probuzení rýma a jak jsem si lehla,hned jsem měla plný nos. Teď mi zjistili alergii na plno věcí včetně silně na prach a roztoče. Cejchy jsem hned vyprala a budu častěji převlékat povlečení + jsem slyšela, je dobré matrace pravidělně vysávat. Jinak mě dělali testy před rokem a vše ok, teď po roce mám alergií hned několik...

arrow
profile_image
kovbojka001
od 16. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem tohle měla naposled před 3 lety v zimě, když se v bytě topilo, umělé teplo mi vadilo a od té doby, co netopím, tak jsem nebyla nemocná a i tenhle problém přešel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené