Zajímá mě, jestli si banka účtuje nějaké poplatky. Chci začít nakupovat přes ebay.

Mají takový poplatek napsaný v ceníku? (Btw ještě jsem neslyšela, že by se za platbu přes paypal platilo, i když u českých bank by to nebylo až tak překvapivé) Platba přes paypal je to samé, jako bys platila kartou. Takže pokud nemá banka poplatek za platbu kartou (či elektronický převod peněz), pak to samé platí i pro PayPal.

Reaguji na mishka999: děkuji, no normální platba v ČR třeba v obchodě je zdarma, ale jde o to, že toto je do zahraničí. Nějak se v tom nemůžu vyznat. A ted jsem si právě aktivovala kartu když jsem se zaregistrovala na paypal, tak jak ti "strhnou" 50 Kč z karty a právě se mi na účtu objevilo ještě -19 Kč, což nevím za co je, tak jestli to není ten poplatek..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999:

U ČS se paypal platí

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za placení přes paypal bys nic platit neměla. Já ho mám teda zřízenej u GE Money, tam maj poplatky za každou ptákovinu, ale za paypal nic neplatím - a toho používám několikrát do týdne. U Fia pochybuju, že by se tam něco platilo, když máš víceméně v základu vše zadarmo (tam mám další účty )

Reaguji na Pettttrushka: ahá, a kolik je tam poplatek ?

Cituji Pettttrushka: U ČS se paypal platí

A ta platba je v ceníku vyloženě popsána jako platba přes PayPal? Spíš bych řekla, že platíš stejně jako bys platila kartou.

Cituji Hanulla93: no normální platba v ČR třeba v obchodě je zdarma, ale jde o to, že toto je do zahraničí.

Ale já nemluvila o platbě kartou v obchodě, ale o platbě kartou na internetovém zahraničním e-shopu. To je stejné jako bys platila přes PayPal. PayPal je prostě jen takové sítko, kterým platba projde (chráněná), takže jinak je to totožné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené