arrow
profile_image
MissSecret
od 25. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

zajímalo by mě jak je to s ukončením VŠ.
Do školy jsem přestala chodit v lednu a v únoru nastoupila do práce. Na studijním jsem ale to, že ukončuji studium neoznámila, s tím že mě pak vyhodí sami za nesplnění kreditů.
Teď mi přišel dopis, že mi studium ukončují, ale lekla jsem se toho, že dole píšou že se mám do 8 dnů dostavit na studijní. Stane se mi něco, když tam nedorazím? Mám to daleko, musela bych si vzít volno v práci a odevzat ISIC a index snad nemusím, když sem si je zaplatila ne? (chtěla jsem si ho schovat na památku )

Reaguji na MissSecret: My když jsme ukončili bc, tak jsme dostali tzv. výstupní list, který jsme museli nechat potvrdit, koleje, stravovaní, ktvs a knihovna jestli nic nedlužíme a nemáme něco půjčenýho od školy... Moje spolubydlící taky přestala chodit, ale ukončila to na studijním a taky musela mít potvrzený výstupní list a na studijním jí index snad i dali na památku a dostala i potvrzení , že studovala. Tak být tebou, tak bych se tam dostavila, abys měla papíry v pořádku. Nebo zkus zavolat paní na studijní ona ti k tomu určitě něc řekne.

Nedostanes potvrzeni o tom ze jsi studovala... zajdi tam

arrow
profile_image
ivik90
od 13. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na studijním ti dají ten výstupní list, pak by ti měli znehodnotit index, aby se nedal dál nějak používat (proškrtají ho, orazítkují, ale nechají ti ho), pak si můžeš požádat o potvrzení vykonaných zkoušek (pokud bys chtěla někdy dál studovat něco podobného, uznávají je snad ještě 5 let). ISIC ti nechají. To ohledně stravování a kolejí nevím. Pokud tam nepřijdeš, tak nevím, jestli můžou chtít pak nějakou pokutu nebo tak něco.

Já když přerušila studium v prosinci, tak to bylo emailem, poté mi došel dopis o ukončení, kde bylo, že mám dojet odevzdat index - ten jsem neodevzdala a nikdo se neozývá, takže tak...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené