arrow
profile_image
zuzananana
od 31. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky, chtěla bych podstoupit zákrok v Brně u Dr. Múllera na přístroji ULTRASHAPE /liposukce ultrazvukem/ napište mě prosím jestli jste některá absolvovala tento zákrok a s jakým výsledkem. Děkuji Zuzana

zuzananana

Ahoj, já také uvažuju o této metodě, už jsi, prosím, u dr. Mullera na tom byla a mělo to nějaký účinek? Chci jít taky přímo k němu, jsem z Brna. Jak to u něho probíhá?

Díky za odpověď.

arrow
profile_image
mufina8
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já na ní byla v listopadu na vnitřních a vnějších stehnech a jsou to naprosto zbytečně vyhozené peníze. Při dietě, kterou pak musíte držet, zhubnete, ale všude, ne jen na ošetřených místech. Samozřejmě, že vám naměří vělký úbytek, ten tam opravdu je, ale ten je i v jiných neošetřených partiích, ale díky dietě.
Lymfatické masáže udělaly své, zmenšil a odďolíkoval se mi zadek.
Lituji toho, že jsem tam šla a nechala tam 40.000,- Naprosto zbytečně. Měla jsem se spíš zamyslet a změnit jídelníček už před tím a také chodit na lymfu. Zadeček je hezký, co se týče stehen, tak vážně zvažuji tum. lipo.

mufina: to je fakt strašný, mně to bylo vždycky divný, jak by ten tuk odcházel, to už spíš, jak píšes - lymfatické masáže, tam mi to logické přijde, 40.000 je šílena cena, podle mě tě nějak zbaví vody a máš pocit, že jsi tenčí, ale po určité době asi to samé viď? to je hrozná zkušenost, je dobře, že dieta a masáže zabraly

arrow
profile_image
anais
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já za ultrashape nechala před dvouma rokama v HK 24 000,- a výsledek - po dietě jsem samozřejmě něco dolů dala - rovnoměrně (ale to bych dala i bez ultrashape), jinak výrazný úbytek na partii kterou mi dělali nebyl a jakmile jsem začala jíst normálně tak jsem měla všechno zpět. Takže pro mě jednoznačně vyhozený peníze.

Nemá s plastickou chirurgií a liposukcí nic společného (krom zavádějícího názvu). Proto přesunuto do "Dermatologie ostatní". Viz také:

Neinvazivní liposukce - podvod nebo jen podvůdek?

a

MUDr. Otakar Lucák v pořadu Sama doma z 29.10. 2010 potvrzuje, že na základě německých studií lze prohlásit, že kavitace prováděné v kosmetických salonech jsou čistý podvod a nemají jakýkoliv účinek.

arrow
profile_image
Margaret
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lukáš Vodička:
No jo, jenomže Lucákovi to bere klientelu, tak vlastně jen kritizuje konkurenci

arrow
profile_image
cocos
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám stejnou zkušenost jako anais, bohužel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené