Hezký den,

měla jsem dvakrát zánět močových cest, po tom druhém zánětu mě obvodní lékař poslal na vyšetření ke gynekologovi, Prý je to po opakovaných zánětech dobré ho navštívit. Tak jsem tak učinila. Prohmatal mě a udělal mi ultrazvuk. A řekl, že zánět už nemám a už ho ani nedostanu. - Jak může z ultrazvuku poznat, že už ho nedostanu? Vidí tam ty močové cesty, které mu říkají, že už jsou dostatečně silné proti bakteriím ?!? )))) .. A teď vážně .. jak?

Že už ho nedostaneš?
Tomu teda nerozumim..
To je jako,kdyby Ti obvoďák řekl,že už nikdy nebudeš mít rýmu a kašel.
Je to blbej příklad,snad rozumíš..

Danice
Já rozumim ... mě to právě nějak v hlavě nehraje ... a nedám si pokoj, dokud mi to někdo neosvětlí ... nebo alespoň nepřibude víc názorů, že je to prostě blbost!

Nicol

Taky bych nedala pokoj

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nicol
Jasně, že je to nesmysl... nemůže na UZV vidět, zda dostaneš za 14 dní zánět močových cest nebo ne.. dokonce ani za 1 den.

Tak to je tedy pěkná kravina

arrow
profile_image
lary mojeid
od 14. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sice tomu taky nerozumím, ale když jsem byla už asi dva měsíce po zánětu u gynekoložky a dělala mi ultrazvuk, tak říkala, že je vidět, že jsem zánět prodělala, protože mám ještě pořád rozdrásanou sliznici měchýře. Takže ten tvůj doktor asi viděl, že tvůj močák už je ok a tím i odolnější, ale těžko říct, kde sebral takovou jistotu...

arrow
profile_image
sestřička2286
od 12. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

úplná kravina, jsem zdravotní sestra a věř mi, že tohle teda neodhadne nikdy, jestli nebudeš mít zánět močáku.. To prostě technicky možný není, nikdy nevíš, kdy prochladneš,přestoupí to z jiného orgánu (gynekogický zánět) nebo si tam nechtíc něco zaneseš za bakteri (při sexu, umývání atd, atd) . Řekla bych, že doktor asi bumbal, nebo ty jsi poslouchala špatně

arrow
profile_image
pewi
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kravina největší! Já si s tim docela užívám často. Bohužel...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené