arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všichni se tady baví o akrylových a gelových nehtech, ale používáte ještě někdo umělé nalepovací nehty? Máte s tím zkušenosti, např. s lepidly?

arrow
profile_image
Wendyska
od 7. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky bych si chtěla např. na Silvestra udělat delší nehty, ale ještě nikdy jsem to nezkoušela. Svoje nehty mám pěkný, takže i když mě gelové lákají tak odolávám, zabere to asi hodně času a ten já bohužel nemám a taky se bojím abych si svoje nehty nezničila. Stačí že jsem si obarvila svůj světlej melírek, kterej jsem nosila asi deset let na hnědou ... Prostě změny mi asi neprospívají... Poraďte někdo, ať to není pokus omyl. díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Dcera si je občas nalepí, ale jsou fakt na jedno použití hlavně musíte mít v kapse lepidlo na opravy.... Kupuje je v drogerii, nejhorší ale na tom je to, že když je to takhle příležitostně, tak začne vždycky nepřirozeně šermovat s rukama - zkuste to někdy když máte nehty najednou o půl centimetru delší a navíc máte strach že o ně přijdete.
Ale třeba existují firmy, které mají lepidla kvalitnější a vydrží dýl.

Wendyska
naprosto nejblbější věc, kterou můžeš udělat pro to, aby sis zničila celkem rychle a spolehlivě svoje nehty je, dát si ty umělý nalepovací přes celý nehet, to ti teda garantuju. Já je měla x-krát ještě než byly tak rozšířený gelovky a jednak si musíš svoje nehty ostříhat na krátko a jednak to lepidlo na ty nehty je něco jako vteřinák, takže se to z toho nehtu nedá sundat a když to odlepuješ, tak si strhneš většinou i svoji vlastní horní vrstvu nehtu a to jsem to dělala opravdu opatrně a dle návodu, navíc, jak píše rena 116, abys lepidlo nosila furt s sebou, páč nehty zas tak extra nedrží, takže se stane, že jen tak ulítne, třeba když si zapínáš knoflík a podobně a přitom si uloupneš i kus vlastního nehtu. Fakt bych řekla, že to neni dobrej nápad, jsem pro gelovky nebo akryl pokud už si chceš s nehtama něco dělat.

arrow
profile_image
Wendyska
od 7. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

artep
děkuji za radu, tak na ně teda kašlu a radši si budu pěstit svoje přírodní. ještě že jsem se zeptala, jinak bych dopadla jako s vlasama a to už bych se šla opravdu zahrabat někam pod zem

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to perfektní způsob, jak si naleptat svoje vlastní nehty. Navíc to nic nevydrží...

arrow
profile_image
Hiromi
od 8. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji petulkaaa: Všichni se tady baví o akrylových a gelových nehtech, ale používáte ještě někdo umělé nalepovací nehty? Máte s tím zkušenosti, např. s lepidly?

Já si nehty lepím celkem často,protože je to levnější než gelovky...Sem s nima spokojená,ikdyž vydrží tak týden a pak už sou odrbany,nebo se třeba přelomí vejpůl...Je pravda,že se lepí vlastně vteřinovým lepidlem,a to může odradit...Ale nehty to moc nezničí,akorát si je po oddělání tech umělých ošetřit třeba nějakým olejíčkem nebo voskem nebo tak na nehty a jeden celej den to tam pořád paplat...Stejně gelovky ničí nehty daleko víc,měla sem je totálně rozdbaný a potrhaný všechny ty vrstvičky nehtu,protože se ten gel vlastně vsákne dovnitř do nehtu,no a pak to odělat...Ale je to kraaaaaaaaaasa,nicméně umělý nalepovací nehty zničí rozhodně míň!

Mě se teda zdá, že nalepovací nehty jsou vážně svnistvo. V minulosti jsem to párkrát zkusila a měla jsem z toho vždycky blbej pocit, že se mi ty lepidla nějak zažerou do nehtů. Je to věc názoru, ale mě se zdá, že je lepší mít gelovky nebo si pěstovat vlastní nehtíky.

už před nějakým časem jsem se rozhodla, že vyzkouším uměél nehty, takže jsem si je koupila v drogérii a ještě ten den jsem si je nalepila na nehty. V noci jsem se vzbudila bolestí a musela jsem si všechny ty umělý nehty oddělat. Od té doby jsem si žádný druh umělých nehtů raději nezkoušela nechat dát, bojím se, že by se to opakovalo.

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V DM-ku jsem narazila na docela pěkné s nějakou samolepící vrstvou, nevíte jak drží?

V návodu je psané, že pokud je chcete sundat, musejí se ruce namočit do teplé mydlové vody, tomu moc nerozumím, mýdlem si přece ruce člověk myje pořád?

arrow
profile_image
Misuzu
od 30. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si umělý nalepovala nedávno. Nehty jsem si normálně koupila u vietnamců (jasně, ale moc nevydržely, což to je pravda) a lepila to vteřiňákem a po uschnutí jsem to normálka lákla. ale bála jsem se sundavání ale dyž jsem to namočila do teplý vody tk to šlo fakt bezbolestně a dobře. jen to byl děsnej nezvyk a nic se s tim nedalo dělat, musela jsem si je zkrátit -_-
gelovky radši nezkouším, nechci mít tak zničený nehty. pravda, dyž jsem si ty umělý sundala tak jsem nehty trochu zničený měla ale což, cena za krásu T_T

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Umělé nalepovací nedoporučuju, lepidlo hrozně zničí nehty po dlouhodobém používání, ale pokud třeba jen vyjímečně tak proč ne, i když to asi nevypadá tak pěkně jak gelovky.

A nezkusily jste někdo samolepící nehty? Já to kdysi zkoušela a právě mě láká to zkusit znovu, je to jako silná lepící páska která rozhodně nezničí nehty protože se nikam nevsakuje, sice to není 100% spolehlivé a občas se to odlepí ale třeba na ples na jeden večer proč ne?

arrow
profile_image
Denii
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A kde se dají koupit ty samolepící?

občas to okukuju v nějaké drogérce, ale i na netu.třeba tady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené