arrow
profile_image
lenmar
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Martina19
Mě bylo řečeno něco jiného. Pod sval je to pod ten velký prsní (nebo jak se jmenuje přesně), pokud nemáš malý implantát (150 ml), tak ti ho nikdy ten sval nepřekryje celý a končí na implantátu. Částečně pod sval mi dr. řekla, že tím myslí to, že si do svalu pod prsy (nevím, jak se jmenuje, řekla to latinsky, každopádně to je nějaký na hrudníku pod úrovní, resp. na spodní části prsou) nařízne jakoby drážku, do které implantát zespodu zasadí, aby se nezesouval níž, ale jinak je klasicky jen pod žlázou. TAk nevím. Ale asi každý doktor to má jinak.

arrow
profile_image
zdenča
od 7. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky

Co vím já tak se dává pod sval,pod žlázu nebo pul na půl..kam ho dát by měl určit především operátér ne klientka,protože si myslím,že mi o tom mnoho nevíme,když přicházíme na konzultaci.

arrow
profile_image
Martina19
od 4. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky to je jedno kam,hlavně,abychom byly spokojené,ne?? VO TO DE :-)))

arrow
profile_image
spinny
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji: marcelka
Myslím, že když je to půl na půl tak odpadají všechny bandáže a pásy. Stačí na chvíli podprda a je vystaráno.
marcelko, neodpadá, mám anatomy, pod sval a v horní části mi konec impl dělal hranatý přestup, tak jsem dostala prsní pás a mám ho už přes týden a budu ho ještě mít, asi mi to dal moc vysoko

fordanek Jo, věřím, že se to Polákovi moc nelíbilo. On totiž Polák asi imploše pod sval nejspíš nedává. Alespoň nevím o nikom, komu by je pod sval dal. A taky je fakt, že dělá s oblibou veliká prsa. On by doktor opravdu měl vědět co dělá, ale musel by to být doktor, který dává implantáty jak pod sval, tak pod žlázu. Ale co vím, tak jsou takoví, kteří je opravdu dávají pouze pod žlázu. Ano, prsa vypadají hezky, ale taky po čase můžou povolovat - zvlášť, když je implantát veliký - a to o velikosti 400ml je. Možná bych to ještě zvážila a zkusila konzultaci taky někde jinde.

arrow
profile_image
lenmar
od 8. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

fordanek
Neboj se toho jít pod žlázu. On je tady takový trošku boom, že pod sval a jedině pod sval. Já to konzultovala s pár holkama (jedna má implantát pod žlázou už asi 8 let a teď odkojila..) a samozřejmě hlavně s mou doktorkou a sama mi říkala, že je to až moc nadceněné. Když máš větší implantát pod svalem, tak je to s prověšením stejné, protože ti ho dole nic nedrží a sesune se dolů tak jako tak. Záleží, jakou máš kůži a vůbec na mnoha faktorech. Hlavně ale musí rozhodnout sám doktor podle tvých dispozic, rozhodně je blbost to tady studovat a pak si myslet, že nediktuješ doktorovi, co chceš a kam a jak. Ověř si reference na doktora a pak to na něm nech.

arrow
profile_image
Dáša724
od 10. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

fordanek
já byla u dr.Poláka na operaci v srpnu a mohu ho jen doporučit. Šla jsem k němu na doporučení 3 děvčat, kterým prsa taky dělal a všechny jsme spokojené včetně mně. Nevím jak jsi vysoká, ale já mám jen 160/58 obvod pod prsy 75 cm a doktor mi dal 385ml pod žlázu a měla jsem 1 - 1,5 velikost před operací a teď mám pěkné 3.

fordanek píšu pouze to co jsem přečetla a udělala si úsudek. Ale pokud ty víš o holkách, kterým to dal pod sval, tak je to v pohodě. Vím, že jsou doktoři, kteří pod žlázu operují raději. Pokud doktorovi důvěřuješ, je to v pořádku a jdi k němu. Rozhodně Tě od něj nechci zrazovat. Jenom pokud bys byla na pochybách, tak by možná stálo za to zajít na nějakou další konzultaci.
[lenmar to víš, že není dobré dávat imploš jenom pod sval. Je to u každýho individuální. Protože u někoho by to mohlo udělat tzv. dvojité prso.

fordanek
No, já moc nemám co řešit, v mém věku už nikdo nečeká, že budu mít prsa pod bradou, a o modelaci jsem uvažovala, ale nakonec jsem ji zavrhla, jizvy mi připadají příliš velké na to, jaký by byl v mém případě výsledek. Právě kvůli té možnosti "dvojitého prsa" jsem kývla na to, že půjdu zas pod žlázu. Taky se bojím, že kdyby šel implantát pod sval, tak ty moje vytahaniny po kojení se tak nevyplní, jako když to bude pod žlázou.

fordanek
:o)

fordanek
to je jedno, i kdyby tu chodili, přeci nemůžou vědět, kdo je pod přezdívkou...navíc na to má člověk právo poptat se i u jiných doktorů
na rajče se přeci bez přístupu nedostanou...jo ty myslíš, že si to tady přečetl? A jak může vědět, že to jsi ty? Během týdne mají určo dost konzultací, možná i operací....,tak myslíš, že by si řekl jo, ten fordanek, to je ta a ta, té jsem dělal to a to :o)

arrow
profile_image
Bobina
od 6. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, když jste tak zbehlé v hledání na netu, tak se podívejte na prsní svaly do atlasu anatomie. Je to velice složité dostat se pod něj, aniž by byl porušen. Takže někteří doktoři to nedělají, protože to neumí a pak všechny přesvědčují, že pod žlázu je to lepší (pro ně jednodušší). Tak je to i s jizvami a vůbec, každý si při konzultaci zpracovává klientku podle svého, jak chce. Někdo hřeší na to, že je fešák a zaujme zevnějškem, přidá pár oblíbených frází a jste ulovené. Cenu taky střílí podle toho, na co Vás odhadne.

fordanek
já si nemyslím, že by Bobině někdo ublížil. Píše jen svůj názor a na to má svaté právo. Je na každém co si z toho vezme. A v mnohém má pravdu.

Četla jsem o tom, že se dá dát implantát pod sval jen částečně, a pak jsem zase někde četla, že to není pravda. Ptala jsem se na diskuzi a tam mi odpověděli, že je běžná praxe, dát např. anatom pod žlázu a jeho horní část pod sval, aby byl přirozený přechod. Tak jak to je?

Alison
je to přesně tak, jak jsi napsala Dávají tak hodně anatomy, ale vím i o kulatejch, co takto uložený jsou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené