arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sylviking: JJ letos, já měla hodně bodů ze zeměpisu a z jazyka taky celkem dost, záleželo na každém bodu...

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Studuju prvním rokem management CR na FIMu a jsem naprosto spokojená, doporučuju )))))

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Tak já budu letos MCR na FIMce končit, 29.5. státnicuju Když shrnu ty 3 roky, tak prvák byl docela síto - mikro, makro, podniková eko a hlavně AITE - word a excel - na tom dost lidí vypadlo a hlavně ztratili iluze, protože v prváku není moc oborově zaměřených předmětů, ale právě spíš ta ekonomie.. Druhák byl ok, snažila jsem se nasbírat co nejvíc kreditů, abych pak měla ve třeťáku volno (a povedlo se), nejtěžší předmět bylo UCR - udržitelný CR a regionální rozvoj s prof. Zelenkou (ten straší a děsí hodně lidí, mě nevyjímaje..) a s ním se pak setkáš i ve třeťáku, kdy učí INMCR - informatika a marketing v CR - to je hoodně těžkej předmět, dost lidí ho nedalo a museli kvůli tomu státnicovat o rok později Jinak s Erasmem zkušenost nemám, ale vždycky na něj odjede tak půlka ročníku, záleží na prospěchu a který státy ještě budou volný.. Jinak z učitelů největší postrach teda Zelenka, pro mě ještě Jindra, ten učí mikroeko, jinak tam snad nikdo vyloženě hroznej není.. Petera je takovej teoretik a trochu uspávač hadů, ale jeho předměty jsou na pohodu a zkoušky stejně tak Nejlepší je pan docent Štyrský, to je náš milovanej dědeček, neuvěřitelnej člověk, už mu je snad 70, možná i víc, ale je čilej, aktivní, pořád někam jezdí a hlavně chová se k nám jako k sobě rovným, má radost, když vidí, že nás ten obor baví Pokud u něj chceš dělat bakalářku, zamluv si ho už v prváku - jinak nemáš šanci..
Sečteno a podtrženo - myslim, že obor je to dobrej, učitelé vědí, o čem mluví, akorát pokud chceš pokračovat, tak jedině v Praze na VŠE..

arrow
profile_image
azuritek
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dělala jsem přijímačky před 3 lety, bylo nás asi 700 - 900, nepamatuji si přesně, zeměpis byl v pohodě, to musel zvládnout snad každý, ale angličtina mi dala zabrat. Ale myslím, že pokud se člověk na tu anglinu předtím koukne, tak má šanci .

Ahoj, příští rok budu maturovat na gymplu a uvažuji o nějaké VŠ se zaměřením na cestovní ruch. Zaujala mě VŠ v Hradci - FIM. Ale dočetla jsem se, že tu nelze pokračovat po bakaláři. Má někdo zkušenosti s přechodem na jinou VŠ pro pokračování?

arrow
profile_image
VčelkaMája
od 9. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, můžete mi prosím doporučit, na co konkrétně se mám připravit na přijímačky na FIM Management CR? Fakt nevím, kde mám začít!
A jak je postavený test z AJ? Jedná se o práci s textem či typovačky jako předložky atd. (zkrátka to, co se člověk musí našprtit).
A u zeměpisu asi nebude stačit, když se pořádně naučím mapu světa (ale snad se codela orientuji)

Prosím, poraďte mi, čeká mě to v pondělí

A ještě něco? Jak se Vám daří po škole? Našly jste uplatnění?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené