arrow
Neprodává v Bazaru

Halo halo Prosím všechny studenty či absolventy tohoto oboru o rady, či zkušenosti s tímto oborem. Hlásím se tam. Děkuji moc všem

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojda..já studuju Aj pro man.praxi na UTB..ale to asi vědět nechceš, že? Ale škola je to fakt super

arrow
Neprodává v Bazaru

jo? a jak to tam vypadá? jako s náročností a tak klidně mi písni jakékoli info budu moc vděčnáá děkujiii

arrow
Neprodává v Bazaru

No tak tady na UTB se říká že je to jeden s nejnáročnějších oborů..Já mám za sebou první semestr a řeknu že jsem se nikdy v životě neučila tak moc jako teď (ani u matury ) Většinu přednášek a seminářů máme anglicky, takže myslím němčináři je mají německy, to co je česky máme s němčinářema společné (např. ekonomika). Jinak jsem se školou, a vůbec vším moc spokojená a baví mě to.. A doufám že to dotáhnu až dokonce..Nevím co ještě by tě zajímalo..

arrow
Neprodává v Bazaru

a nevíš kolik musím mít percentil u NSZ ? abych se dostala ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Noo Tak já měla v těch všeobecných kolem 45 a angličtinu kolem 65 a nevzali mě. Dostala jsem se tam až na odvolání, ale nás je tam většina na odvolání. Vůbec to nesedělo s tím co bylo v tabulkách v NSZ, podle nich brali až kolem 65 percentilu..ve skutečnosti když se to sečetlo s angličtinou a přepočítalo na body tak mi to dělalo spoustu bodů a ve finále jsem měla o nějakých 160 bodů víc než bylo potřeba což do teď nechápu...Takže všem radím určitě posílat odvolání!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené