arrow
profile_image
Patrisha
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravim, ženský nemáte někdo zkušenost s úpravou prsů po kojení? Mě zůstala jedna snad o velikost větší a jsem z toho vedle sebe. Zatím bych teda počkala, protože chceme ještě jedno mimčo, ale co pak? Podprsenky nosim sportovní, protože mi je zmáčknou k tělu a neni to poznat.Ale to není dlouhodobě vhodné. V plavkách mi jedna leze z košíku. Nevíte jestli se to dá nějak přes pojišťovnu,když je to tím kojením, nebo se to hradí normálně. Díky

Tomu se říká asymetrie. Bohužel s tím se budeš muset smířit nebo jít pak na augmentaci, ale tu si celou musíš zaplatit. A přes pojištovnu asymetrie bohužel nejde.

arrow
Neprodává v Bazaru

Patrisha,
cez poisťovňu to asi nepôjde, nie je to životu a a ni zdraviu škodlivé ( asimetria ) ide tu len o estetiku, takže veeeľmi ťažko, to by si musela mať asi supriš známosť, aby ta pretlačil cez poisťovňu.Veď uvidíš ako budeš po druhom bábätku, potom budeš špekulovať.

arrow
profile_image
Patrisha
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si to myslela, no nedá se nic dělat, dík holky

arrow
profile_image
kamilka111
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mala som rovnaký problém no hradíš si to žial ty. V tomto prípade je velkost inplantátu rozdielna ale výsledok je úžasný.

já jsem měla taky takový problém,platila jsem si jen jedno prso,protože jsem byla po rakovině prsu a to mi uhradila pojištovna.takže jsem platila jen polovinu,ale to mi moc nepomohlo,v obou prsech mám stejný implantát a je to velký rozdíl.takže mě čeká reoperace.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené