arrow
profile_image
Kačátko
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, přítel, se kterým jsem chvíli (ale znám ho dlouhou dobu, asi pět let) byl s opakovanými záněty močáku konečně na urologii a dneska mi volal, že mu našli ureaplasma.. shodou náhod od té doby, co jsem s ním, jsem měla nějaký problémy tam dole, nejdřív mykozu, a teď beru již druhá atb na zánět močáku, první mi nezabrala. Jeho uroložka mu předepsala atb i pro mě a shodou okolností jsou to ta samá, která beru teď.
Vím, že já jsem před tím byla ok, takže jsem to dostala od něj, bohužel jsme nepoužívali kondom, protože mu žádný nesedí (má hodně velký penis) a navíc přede mnou chodil s mojí kamarádkou skoro 4 roky a vím, že měl nějaké problémy s močákem před jejich vztahem, ale přeléčil to a byl klid.

máte s těmito breberami nějaký zkušenosti? jsem z toho zoufalá, nadávám si, že sem s ním spala bez kondomu, ale věřila jsem, že je zdravý (teď byl na dalších testech a nic jinýho naštěstí nemá). četla jsem o tom samé hrůzy.. dostali jsme atb Duomox..

arrow
profile_image
Aileenka
od 19. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já být tebou, tak si dojdu na gyndu, ať ti dr. udělá stěr z děložního čípku na ureaplazmata. Ono by se mělo jít po léčbě na kontrolní stěr, jestli jsou ty potvory pryč. Bohužel se to rádo vrací. Mě bylo řečeno, že to má tak 20% populace, ale že někomu to nezpůsobuje vůbec žádné problémy, tak se to ani neléčí.
Moje zkušenost, že když jsem začala sex. žít s mým teď už manželem, tak mi začaly obdobné problémy s močákem jako tobě, přítel bez problémů, nakonec mi našly taky ureaplazmata, mycoplazmata a chlamýdie. Léčba antibiotik proy oba a sex až po negativních výtěrech. Zvláštní je, že ač se to přenáší sex. stykem, tak přítel měl "jen" chlamýdie, ty další dvě brebery ne. Nechápu, kde jsem k tomu přišla, když předtím jsem byla naprosto bez problémů a byla dlouho bez sexu Prý se to může projevit až po delší době od nákazy. Takže bych se nechala vyšetřit na gyndě a to tím stěrem z čípku. Akorát je blbý, že už bereš ty ant. na močák, takže se už vlastně ani pořádně nedozvíš, jestli jsi to měla taky a už jsi přeléčená, nebo jsi to vůbec neměla.To by šlo možná z krve, u těch chlamýdií určitě, ale u těch dalších si nejsem jistá.

arrow
profile_image
Kačátko
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já sem si nakonec na gyndu volala a doktor mi řekl, že mám dobrat ty atb, co mi teď napsala přítelova uroložka (dala mu doxybene - ne Duomox a automaticky napsala i pro mě) a pak mám přijít na kontrolu na gyndu...
ach jo, je to opruz..

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měli jsme to s přítelem v kombinaci s mykoplazma, dostali jsme antibiotika na 25 dní, nemohli jsme spolu přes měsíc spát a k tomu docela drsná dieta kvůli těm práškům, takže paráda Kontrolní odběr dopadl dobře, prý se to však rádo vrací. Doktorka nám řekla, že je to celkem rozšířené a nijak se to neprojevuje, takže o to to je složitější. Také by mě zajímalo, kde jsme k tomu přišli. Objevila jsem to náhodou kvůli jiným problémům, které s tím prý nakonec nesouvisely. Určitě trvej na kontrolním stěru, až dobereš ty prášky, abys měla jistotu, že je to pryč. Jinak byste si to mohli znovu přenést. A nic si nevyčítej, zrovna tohle se prý dá přenést i prsty atd., takže by ti kondom stejně stoprocentně pomoci nemusel

arrow
profile_image
Kačátko
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My máme Doxybene jen na týden... a pak má přijít na kontrolu za 5-6 týdnů po dobrání, že prej tam je nějaký doba, než by se ty protilátky po léčbě znovu objevily...
nevím no, to mu řekla uroložka, já sem volala na praktickýho a ten mi řekl, že proč tak dlouho, že stačí týden po dobrání na kontrolu a že se stává, že se dávají atb na delší dobu, protože ta první nemusí zabrat..
jinak dieta - co vím, tak se nesmí mléčné výrobky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené