arrow
profile_image
snehovavlocka99
od 7. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, půjdu teď do prváku na utb obor účetnictví a daně a potřebovala bych poradit ohledně zapisování předmětů.

Co prosím vás znamenají ta čísla napsaná pod předměty? Je tam např. 0+2+0 (vím, že to znamená přednáška+cvičení+seminář), ale co přesně znamenají ta čísla, jakože ta dvojka? To si musím do rozvrhu zapsat 2x cvičení z toho předmětu nebo jak to je?

Dále by mě zajímalo, jak to je s jazyky. Když angličtina a němčina paří mezi povinně volitelné předměty (. To znamená, že je povinně volitelná v prváku i ve druháku? Musím si tedy angličtinu nebo němčinu navolit v prváku i druháku? Chápu to správně? Nebo si ji můžu dát bud jen v prváku nebo jen ve druháku? Jakože ji budu mít jenom jeden rok.

Pak by mě ještě zajímalo, jak je to s povinně volitelými předměty v angličtině. Na zápisu nám říkali, že musíme absolvovat minimálně jeden předmět v angličtině, ale v tom portálu IS/STAG jsem našla, že musíme mít splněno z povinně vol. předmětů v aj 16 kreditů, což za jeden předmět nedostanu ne? (Já se omlouvám, jestli jsou mé otázky hloupé, ale jsem z toho opravdu zmatená a vůbec se v tom vysokoškolském systému nevyznám :/) Protože v prváku si můžeme dát management v aj a za ten je jenom 6 kreditů. Tak mi to něják nesedí.

Ještě by mě zajímalo, jestli jste si v prváku zapisovali i předměty ze skupiny B. Na zápisu říkali, že at to v prváku neděláme, že toho budeme mít hodně a celkově, že to bude nezvyk. Zajímalo by mě, kolik si musíte přibližně za celého bakaláře zapsat předmětů ze skupiny B?

A ještě jedna otázka. Musím mít splněný nějaký počet kreditů za semestr, aby mě pustili do dalšího semestru? Nebo prostě musím za celého bakaláře splnit 180 kreditů a nezáleží na tom, kolik mám který semestr?

Děkuji za odpovědi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené