Ahojky, za chvilku bude léto a chci v plavkách vypadat

Hodně už jsem zhubla, jsem už i celkem spokojená akorát břicho a stehna bych chtěla menší a ostatní části těla pevnější. Nechci nějak hubnout ale ještě by to trošku chtělo.

Začala jsem teda přemýšlet nad návštěvou power plate, je to na mě ale docela drahé tak se ptám jestli by byly vidět aspoň malé výsledky kdybych tam šla třeba 5x. Cvičení doma na karimatce mě nebaví, vždycky s tím seknu a takhle kdybych si koupila permici na 5vstupů tak bych se donutila. Jenže nevím jestli to bude k něčemu.
Pak bych nějak pokračovala doma kdybych viděla výsledky. Samozřejmě se už ode dneška snažím zařadit co nejvíce bílkovin. Na první cvičení bych chtěla jít v pondělí, pokud by měli volno

Jinak teď cvičím podle jillian michaels a myslím že to moc nepomáhá.

Tak co myslíte jsou to v mém případě vyhozené prachy a nebo do toho jít ?

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tě nechci odrazovat, ale na power plate jsem byla a chodím pravidelně. Počet návštěv určitě přesáhl 25 a výsledky? pořádně nevidím je to málo chce to i fitko nebo nějaké kardio k tomu.

Reaguji na Didonka: Ted cvičím každý den jillian michaels nebo na orbitraku a mezitím bych cvičila taky, takže to význam nemá jo?

arrow
profile_image
Malli
od 15. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vourara: mě se zdá že jo. Nejspíš je to individuální, jako všechno, ale mě to postavu každopádně zpevnilo, možná jsem i trochu zhubla. Musíš sama vyzkoušet

arrow
Neprodává v Bazaru

To podle mě nemá cenu. Navíc ani snad permanentku na 5 vstupů nedělají...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na vourara: po pěti rozhodně ne

Cituji SlečnaXY: Navíc ani snad permanentku na 5 vstupů nedělají...

dělají, mají to tam napsané

Cituji adatko: po pěti rozhodně ne

á po kolika tak?

určitě nemám peníze na 10 vstupů

Reaguji na vourara: Po 5ti návštěvách poznáš rozdíl maximálně v peněžence chce to chodit pravidelně alespoň 2x týdně pokud chceš výsledky co nejdříve a nic jiného neděláš. Nejdřív výsledky čekej po 10-15ti návštěvách. Sama chodím na PP a na Heat (pp 1x týdně, heat 2-3x týdně) a prvních viditelných výsledků jsem si všimla až po cca 6ti týdnech.

Cituji Ciiicaaa: 2x týdně pokud chceš výsledky co nejdříve a nic jiného neděláš

jj cvičím jillian michaels.. na elipticalu a tak..

Cituji Ciiicaaa: Po 5ti návštěvách poznáš rozdíl maximálně v peněžence

dobré takže můj nápad padá

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud ti nesedí Jilllian, zkus ZWOW Zuzky Light - cvičení jsou na podobném principu, ale zdají se mi dynamičtější a jsou většinou do 15-20 minut. S bílkovinami děláš dobře, doporučuji se řídit pravidly zónové diety, sama jsem s ní naprosto spokojená.

Reaguji na Red_fire: Děkuju na zuzku jsem se dívala, moc ji obdivuji jenže já ty cviky nezvládnu ona tam dělá někde i stojky a kliky a to já toho tolik neudělám ta jillian mě moc baví ale mám strach že nebude mít účinky

Reaguji na vourara: Pokud budeš Jillian cvičit poctivě každý den a nebudeš to flákat a dělat si přestávky, tak výsledky budou. Obecně jsou změny vidět nejdříve tak po 2 měsících, takže pokud nejsi trpělivá, ničeho se nedočkáš.

Cituji wovel: Obecně jsou změny vidět nejdříve tak po 2 měsících, takže pokud nejsi trpělivá, ničeho se nedočkáš.

no trpělivá jsem jen se bojím že to nezabere ta jillian víš, já bych na ten power plare chodila častěj kdybych na to měla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené