Jak se chladíte v těchto parných dnech, kdy nelze nijak zchladit byt či dům, co děláte v těchto "smažících" se dnech, přece jen na koupališti nebo u vody nelze být denoděnně 24h vkuse (tím myšleno, všichni nemají doma bazén nebo je koupaliště hodně daleko) Už mě chytá z toho horka úpal apod. nemůžu normálně fungovat

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hodně pít, nejlépe vlažný zelený čaj. Dělám si hodně domácí nanuky (jenom trochu ovocné štávy/džusu naředěná hodně vody).

A taky mám sprej s vodu, kterým se každou chvílí stříkám, pomáhá mi to s ochlazováním.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky hodně piju, čaje...vlažné...střídám ovocné a bylinkové. Jím ochlazující jídla..saláty...okurky,rajčata,ledový salát a vychlazené ovoce jako meloun,broskve,nektarinky. K snídani místo pečiva smoothie...ven vycházím až když sluníčko zapadá, fyzická aktivita je v těchto vedrech prakticky na nule.

Reaguji na Yolanee:
Používám sprej s termální vodou, ale na to už jsem si zvykla, takže to taky už moc nepomáhá, no hlavně dodržovat pitný režim, aby nebylo zle přes den, večer je to kapku lepší, okna otevřený celou noc. Když už jsme u tohoto tématu, máte doma v bytech někdo "klimošky" a pokud ano, máte je zapnutý celý den nebo i v noci?

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na annett.annett: Já mám jen obyč studenou z kohoutku. Doma klimatizaci nemám, ale mám čističku vzduchu, která pěkně fouká, takže když to už fakt nemůžu vydržet, zapnu to.

Naštěstí chodím přes léto do práce a tam je klimatizace a mám barák po rekonstrukci, takže v bytě je tak 27/8 stupňů většinou.

Jinak chladím v noci jak se dá, okna otevřený ve všech místnostech, spím s ručníkem na hlavě, větrák je šílený, jen mne z něj bolí hlava

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené