arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahojky... Už od mala mám problémy,že mi je každou chvíli špatně..pocit na zvracení,pocení,ale nikdy se nestalo,že bych zvracela. Byla jsem na různých vyšetřeních v nemocnici,nikdy na nic nepřišli,v pubertě mi to přešlo,ale ted od podzimu se to zase vrátilo. je to ještě horší než dřív,je to častější a dřív to bylo třeba jen když jsem někam měla ject,ted už i když jsem doma přes víkend...Je to otravné,ruším kvůli tomu plno akcí,protože vím,že by mi tam bylo zase špatně jako vždy a to pak člověk ani nemá náldu někde bejt..Mám kvůli tomu i problémy ve škole,učitelka mi ani nevěří,že mi je pořád špatně,mám hodně zameškáno....prodlouženou klasifikaci.. Doktorka mi předepsala Zoloft,který je prý na úzkost..a ež zabere mám zkusit i Neurol....vůbec nevím jestli to začít brát,spíš bych řekla,že tyto léky berou lidi,kteří mají nějakou fobii nebo tu úzkost,ale já nic takového nemám,mě je prostě špatně,ale nikdo neví proč..Nemá někdo něco podobného? A zkušenost se Zoloftem? Myslíte,že mám léky začít brát nebo se n to vykašlat,protože jsou na jiné problémy...děkuji za všechny rady,doufám,že příspěvek nesmažou

arrow
profile_image
majinka44 mojeid
od 17. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já Zoloft užívám asi tak 3 měsíce a jsem moc spokojená, Mám ho kvůli tomu že trochu koktám, hlavně ve stresu před více lidmi. A jelikož jsem měla před státnicemi tak mi ho doktor předepsal na uklidnění. Rozhodně nemám žádné deprese nebo tak, taky jsem si říkala že to přece nebudu brát když jsem psychicky úplně v pořádku. Ale nakonec jsem ráda, zdá se že jsem klidnější a řeč se mi opravdu zlepšila. Budu ho brát ještě dva měsíce a pak přeruším než bude zase potřeba. Za mě ho můžu doporučit, zkus to a uvidíš. Není to návykové antidepresivum tak si myslím že to nemůže uškodit.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SilviNkaaA: mám zkusit i Neurol...

s tím opatrně.
No, nevím jak moc se chceš problémů zbavit, ale určitě existují alternativní způsoby. Antidepresiva jsou tak na rok, či více, ale ne na dlouhodobé užívání ( půlka života )

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Právě se bojím,že mi to už zůstane napořád...a ani se mi to nechce začít brát,přijdu si jak nějakej blázen...ale byla bych ráda,kdyby mi konečně něco pomohlo

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Neurol je silně navykový - a hlavně to není AD = není to řešení. Jakmile bys ho přestala používat, tak se ti stavy vrátí. Většinou se to dává společně s AD, než začnou učinkovat.
Kamarádka je na podobném léku zavíslá už několik let, teď byla na odvykačce v Bohnicich.
Takže pokud to jde, tak Neurol a podobný svinstva neber!

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

poznala jsem před 4 měsíci Su Jok terapii a k paní doktorce chodí lidé se vším možným. Dokáže pomoci každému, kdo chce.
Potkala jsem osobně slečnu, co od narození špatně slyší a chce s tím něco dělat, ženu po rakovině a chemoterapii, lidi s bolestmi zad, s poruchou imunity, ženy s problémy při otěhotnění, dítě s chronickou rýmou.. prostě co člověk, to jiný případ pomalu.

Čím více špatných zkušeností sbírám v ordinacích lékařů, tím méně jim věřím, a pomáhá mi věřit svému rozumu a hledat jinou cestu která se obejde bez léků.

arrow
profile_image
lila_star
od 29. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že to co popisuješ odpovídá panické poruše, eventuelně agorafobi. S úzkostí to souvisí téměř určitěš, pokud nenašli jinou fyzickou příčinu. Z othoto hlediska ti Zoloft pomoct může, ale není samospásný, je třeba přidat terapii, zjistit příčinu těch nevolností (možná strach z něčeho? Je třeba to pojmenovat) a pak pracovat na odstranění či překonání té příčiny. Takže myslím, že Zoloft ti neuškodí, ale určitě bych to spojila s nějakou komplexnější "léčbou" a snažila se přijít na to, proč se ti dělá zle.

Cituji SilviNkaaA: .vůbec nevím jestli to začít brát,spíš bych řekla,že tyto léky berou lidi,kteří mají nějakou fobii nebo tu úzkost,ale já nic takového nemám

podle mě máš teda agorafobii jak vyšitou

Cituji SilviNkaaA: je to ještě horší než dřív,je to častější a dřív to bylo třeba jen když jsem někam měla ject,ted už i když jsem doma přes víkend.

to je jasný, vypěstovala jsi si v sobě strach, že ti bude někde blbě...

A věř nebo ne, ale fyzicky člověku může být blbě i od psychiky, že si to vsugeruje.... A když se toho bojíš, tak se podvědomě více pozoruješ a dělá se ti ještě více blbě. Ale je to jen fyzická reakce na psychiku.

Jen si to zkus: říkej si 5 minut, ty jo, mě bolí pravý koleno, bolí mě koleno, jak to že mě bolí pravý koleno? A uviídš, že ho začneš cítit

arrow
profile_image
andreea
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem brala oba dva na deprese, nic jiného bych si tím ale netroufla léčit....

neurol rozhodně ne jako léčbu,spíš jako když jde opravdu do tuhého a přichází ataka
hrozně rychle se na alpráky zvyká...bohužel vím to

Reaguji na majinka44: Co já bych dala za to, kdyby mi něco takového doktor před státnicemi napsal. A to jsem chtěla! Chodila jsem pak zoufale po lékárnách a sháněla něco alespoň co není na předpis. To jsem sehnala jen "doplňky stravy", kterých jsem pak ale jedla několik denně, aby měly alespoň nějaký účinek - pochopitelně neměly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené