arrow
profile_image
crookedyoung
od 18. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
beru antikoncepci konrétně bondadea a vůbec si nevím rady a z příbalového letáku, tomu moc nerozumím. Když mě tady poradíte budu moc ráda.
Antikoncepci jsem měla brát při první menstruaci, která začala 29.12. 2017 (normálně mi trvala cca 5 dní) teď už je to 8 den a stále špiním. V platíčku je 21 tablet a mám tři platíčka. Až doberu platíčko měla bych týden vynechat a mezitím bych to měla dostat a navíc bych to měla dostat cca ve stejný den v měsíci, tudíž znovu (cca) 29.leden ne?
Ale když jsem to dostal 29 a mám 21 prášků to je někdy do 18.1. pak 7 dní pauza to je 25. nějak mi to nevychází a jsem z toho zmatená. Můžete mi nějak poradit prosím? A jaké máte zkušenosti s touto antikoncepcí, četla jsem že si dost ženy na to stěžují

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak nevychází? Poslední prášek si vezmeš 18.1., pak 7 dní pauza a další si vezmeš 26.1. Proč by to mělo vycházet na stejný den, když kalendářní měsíc má 30/31 dní a tabletek je jen 28 (resp. 21+7 dní pauza)? Ono není totéž měsíc a 4 týdny, víme. To máš jako s těhotenstvím, trvá 9 měsíců a přitom je to 40 týdnů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené