arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, nejsem si jistá jestli téma patří do této sekce ale jiná mě nenapadla...K věci: nakoupila jsem si pěkně pružné, úpletové tuniky v CA, aby byly volné tak XL.Dala jsem je oprat a je z nich M, které je mi sice akorát, ale chtěla jsem to volné, že.Prala jsem to normálně v pračce na program jemné 30 stupňů...No a je to hrubé a už vůbec ne tak krásně příjemné a pružné, to tedy vůbec.Hnus.Čím to tedy může být?Tím že je to z CA?Ale stalo se mi to už víckrát, i z jiných obchodů, značkových...Takže, doporučte mi prosím prášek, aviváž nebo balzám, v kterém se vám osvědčilo, že zůstane oblečení takové jaké je.Díky.

Já mám z CaA pletené šaty a i po praní mi zůstaly takové jako z obchodu.. prala jsem v Dreftu a dala obvyklou aviváž.. takhle peru i šálky, svetry a nikdy mi nic nezměnilo strukturu, ani pružnost..

Oblečení peru v síťce, aby se nevytahalo. Kousky o které se bojím raději ručně. Používám Ariel color and style gel. Bez aviváže, ta ničí pružnost.

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normálně v ruce. V pračce se vždycky stresuju, že se to zničí.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Michalea: Bez aviváže

Taky peru bez avivážě a oblečení je v pohodě

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak za mě - Perwoll. Svetry v něm peru běžně - v pračce na vlnu na 30C, suším naležato. Jsou heboučké.Trošku jsem naštvaná na čistírnu, tak jsem zkusila i kašmírovou šálu (v pračce) a hedvabné šátky (v ruce) a výsledek lepší než z čistírny.

Já místo aviváže používám škrobenku Z levandulová.Prádlo po ní drží krásně tvar ,vlákna se nevytahají,což se o aviváži říct nedá

Já mám spoustu svetrovek, s mohérem, čistá vlna, nebo s příměsí. Peru je vždy v Perwolu tom růžovém-balsam, v ruce, aviváž pak už nepoužívám, a suším vždy vodorovně rozprostřené na tokovém sušáku - síťce. Nejsou vytahané a jsou krásně nadýchané.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené